Skip to main content

Topic: Veličina baterija za 210 quad (Read 2236 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Veličina baterija za 210 quad

Bok ekipa

evo kupujem baterije za svoj novi 210 quad, pa me zanima kakva je preporuka za baterije.
Da napomenem, s quadovima sam totalni početnik, a ubuduće ne namjeravam nikakav racing neko eventualno akrobacije i zezanciju.
Konkretnije, dvoumim se između sljedećih:

ZIPPY Flightmax 1800mAh 4S1P 40C 222 grama
Multistar 1400mAh 4s 40C 150 grama

1800mah baterija je super jer je ok i za druge modele (avioni), ali je dosta teška
1400mah je lagana i ima manji kapacitet. Nije baš za druge modele. Nemam iskustva sa Multistar brandom, ali mi smrdi da to nema 40C rating..

Odabrao sam ove jer su trenutno na popustu, pa ako kupim više komada razlika se nabere..


Kaj mislite?

Odg: Veličina baterija za 210 quad

Reply #1
Što se tiče težine, moja preporuka je da odaberes te multistar 1400 jer na miniquadu je tih 70tak g. razlike jako puno što se tiče filinga u vožnji,  a te 1800 mah bi ti trajale možda pola minute duže a možda ni toliko. Ja imam i jedne i druge i po meni su te multistar super baterije. (Bolje od nanotech)
A te zippy , imam samo 3s ali mi nisu nešto a 4s zippy nisam probao pa nemogu ništa pametno reći.

Odg: Veličina baterija za 210 quad

Reply #2
Multistarke definitivno nisu bolje od NanoTecha...ako pricamo o 1300mAh 45-90C Nanotechu jel

Odg: Veličina baterija za 210 quad

Reply #3
Ni jedne ni druge ti nisu neka sreca, ali ako vec biras izmedju to dvoje onda bolje multistar

Odg: Veličina baterija za 210 quad

Reply #4
Moja preporuka su ti multistar 1400 4S 65c gold..imaju jači shus od običnih silver,čak i od graphenki...jedino su malo teže

Odg: Veličina baterija za 210 quad

Reply #5
ma ove su bile u užem izboru jer su na black friday popustu
na kraju sam se odlučio 2 multistar i 2 zippy. Zippy će biti dobre i za druge modele pa je to neki kompromis... Uglavnom hvala za savijete  :)

što se tiče feelinga u vožnji i težine, stvarno sam početnik s minijima pa mislim da mi takvi detalji još nisu važni, jer ne guram granice. Čak si razmišljam složiti neki mix na stanici da mi ograniči snagu na 4s jer je trenutno i 3s sasvim dovoljno  :D