Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 124092 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #90
Za mene kao totalnog amatera u FPV-u , Spark je vrijednost koja će promjeniti tržište a i naš pristup snimanju :

http://www.youtube.com/watch?v=8UAiVIQL72I
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #91
Samo da te ocale nisu jos tak skupe [emoji52]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #92
Tomek, sve kaj leti moze pasti.
Kad to shvatiš buš opuštenije letio i više uživao.
Model je najsigurniji doma u vitrini. Ali pošto gubi na vrijednosti svaki dan, onda uživaj u njemu dok traje.




Ovo je prokleto točno napisano !  :D

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #93
How disappointing...


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #94
Ma razumijem sve.polako se rjesavam straha [emoji3]pitanje u slucaju da predaleko odem i izgubi signal stanice,on se sam vrati doma ili moram to negdje ukljucit?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #95
Jos jedno malo mozda glupavo pitanje kad ga prebacim u sport mode prenos slike na mob radi jako dobro bar po meni.tako bi radilo i sa napcalama ili bi bilo vise kasnjenja?jer nije da me zanima nekakve trke sa njim i voznja medju drvecem vec vise nesto tipa malo letit i uzivat u pogledu koji omogucuje takva igracka.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #96
Sam će se vratit. Ali ćeš moć otkazat RTH ak ćeš htjet.

Radilo bi otprilike isto na naocalama. Tomek vjeruj mi, sa naocalama ili bez, to nije drone za nikakve trke. Naocale bi ti samo dale da imas fino ekran u hladu i da lijepo vidis sve u tom ekranu i ajde to kaj ima head tracking po pitchu pa kad spustas pogled, i gimbal spusta kameru.
Po meni, kad se opustis, prvo skini neku od 3rd party aplikacija koja daje "VR" za Sparka, tutni mobitel u neke jeftine nazovi vr naocale i vidi kak ti se to čini.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #97
@Dag vidio ovo prije. Dinamo se osigurao da im ne bi doletila neka zastava kao na fantomu  ;)


Nego, malo off blizu sam Lučkog i njegovog aerodroma. Zašto on nije označen u NFZ ?
Ovi iz Lučkog se voze iznad kuća i veća je vjerojatnost tamo nekog zakačiti nego ovo u Maksimiru ::) . Jučer ujutro vojni helić iznad Kerestinca na max 100m u preletu prema bazi. Ne znam meni više strah od tih helića koji se spuštaju dosta nisko...

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #98
Znao sam da je stadion nfz ali sam ipak mislio da sam dovoljno daleko od njega... sav sam se spremil i jovno.

Ima hrpu nepravednosti u tim propisima, ko i u svim drugima, sta ces...

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #99
Pa to sam i mislio nezanimaju me trke i ostala cuda vise za uzivanje [emoji3].hvala

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #100
Kolko ste max isli u visinu sa sparkom?gledam da su i tu poceli granice probijat ludi ameri [emoji5]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #101
Ja nisam bio vise od 219 m. (Sa Sparkom [emoji6])

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #102
A sa drugim ??? [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #103
Nekada davno, prije drone zakona, bio sam sa quadom na 400-500 metara, a sa avionom na 1000-1200 m. Drugi Spark letaci su bili jos ohoho vise...

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #104
pa sta nema on limitirano softverom da nejde iznad cca visine?ja si moram slozit jos jedan mali samo za fpv zezanciju.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk