Skip to main content

Topic: Hawk F5B (Read 23391 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawk F5B

samo mali teaser (hvala Saša, ovo je veselje)









setup se očekuje:
1,8-2,5kw motor (inrunner sa prijenosom)
4-6S još nisam odlučio
150+A ESC
16x16 folding karbonski prop
3 HV servača (aileroni i elevator)

očekujem masu auw cca 1,5-1,7kg vidjeti ćemo. Treba još ojačati trup da karbon/kevlarom jer je pomalo tanki za posao koji treba odraditi.

ne da mi se večeras više po njemu dirati, kako će polako stizati setup tako ću stavljati fotke.

2 komada bi trebala letjeti po hrvatskom nebu u skorije vrijeme.


Odg: Hawk F5B

Reply #2
Kilovati će zavladati nebom nad Kanalom-čuvaj glavu  :D

sretno Damire bit će uživancija gledati!

lp

Odg: Hawk F5B

Reply #3
Obavezna oprema za letenje na kanalu - kaciga, hokejaški štitnici i sl.   ;) ;) ;)

Uživajte dječaci.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }



Re: Hawk F5B

Reply #6
Joj jadan blizzardic taj je dan stvarno platio cijenu haha. Ali, opet je u punom "sjaju" i opet bu przio! Zivio blizzard :)



Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Odg: Hawk F5B

Reply #7
ovaj F5B nebus tak parkiral ziher!!!! ;) jedva cekam da to vidim u zivo... bum nagovoril marka da odemo do čeha jedno popodne... shimpa jel to to kaj se tice modela ili ti nekaj fali? servo, motor, etc...

Odg: Hawk F5B

Reply #8
sorry sad sam gore pročital!!! valjda bu skoro....

Odg: Hawk F5B

Reply #9
ne bu baš uskoro, ali budem popratio build tu na forumu tak da buš znal na vrijeme

Odg: Hawk F5B

Reply #10
super model!

s nestrpljenjem čekamo build log

Odg: Hawk F5B

Reply #11


Odg: Hawk F5B

Reply #13
ESC mi se svidja, ali 6A switching BEC u hotlineru.... ja se sa time nebi igrao ! Sve što je impulsno u blizini prijemnika je igranje vatrom.
Priče, kao - ja imam taj i taj BEC i sve Ok ne pušim odavno, EMI certifikat - što je to ? Pogotovo na projektilu koji leti skoro 300 km/h !
Ionako su ti servači HV, pa potegni 2S (valjda ti je i prijemnik HV), može i direktno sa servisnog priključka , ili zasebna baterija za setup.
Damir

Odg: Hawk F5B

Reply #14
nisam spomenuo da će se sva elektronika napajati iz 2s lipo, zato sam i naručio te servače - jbg promaklo mi, mislio sam da je jasno :)

Ovaj esc je izabran prvenstveno zbog odnosa cijena/kvaliteta, inače ekipa masovno koristi obične red brickove od 200A i dobri su.

High-end setup ide na 10-12S, 160A+ HV esc i naravno full karbonski mold ala raketenwurm ili surprise ili pak enigma/alex. Ovo je ipak "jeftini" hotliner u usporedbi sa navedenim zvijerima.