Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342367 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #421
Eh šteta samo što niste došli ranije dok su letjele zaprege sa jedrilicama, no prijatelji iz Slovenije su obećali da nagodinu dolaze 100%, a onda neće nositi samo ove male 7-metarske jedrilice i jednu zapregu, nego i veće modele...i još štošta nek to za sad ostane tajna.
Uglavnom, slijedeći puta javim na vrijeme, a vi širte obavjest dalje.
Hvala što ste došli, makar i na kratko pred kraj, drago mi je da sam vas sve upoznao.

Čok
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #422
I meni je drago što sam se upoznao pa da ne ostane samo na poznanstvu sa flyfreaka, meni je osobno vikend bio dosta natrpan ali svejedno sam svratio pa makar i na kratko ali se nadam zato da se vidimo ponovno u nedjelju u SB-u u što većem broju.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: quad iz Slavonije

Reply #423
Franky tvoj copter odbio da sleti?  :D
Koliko je dugo bio u zraku?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #424
Franky tvoj copter odbio da sleti?  :D
Koliko je dugo bio u zraku?

Bio je dosta, negdje oko 15min, taman su baterije bile na storage naponu kad sam ih kasnije provjerio  :)
Onaj video sa 19min je bio 92-93% kapaciteta baterije što nije dobro radit prečesto, ali ovo sa 15min baterije ni ne osjete.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #425
pozz vidim svi tu slavonci pa da pitam dali  bi netko tjeo letit u cetvrtak ili petak u vinkovcima (okolici)?  :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: quad iz Slavonije

Reply #426
Hvala ekipi iz SB za danas,bilo je lijepo i zanimljivo.... :)
Slijedeći se  put vidimo u VK.... :) :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #427
nema na cemu i drugi puta drago mi je da ste dosli, drugi put mozda budete imali vise vremena pa da letamo i festamo cijeli dan

btw upravo naruceno i placeno xoar 11x5 s kopterworxa jbt nekad sam uzimao elise po 20 dollara sad se vec ide na top stvari :) 600kn s dostavom joj  ubit cmo ovaj hobby
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #428
Hvala ekipi iz Slavonskog broda na gostoprimstvu, ugodnom druženju a nadasve obilnom slavonskom ručku. Sada sam se sjetio da nismo slikali osobu koja nam je druženje učinila nezaboravnim. Netko nas je morao i hraniti dok smo mi vrludali zrakom.  ;)
 Bilo je puno potrošenih baterija i puno sitih drobicha. Neki su oborili osobni rekord u dužini leta i modificirali letilice zahvaljujući ekipi 4TM i SREFLERU. Ekipa iz Đakova pokazala odlićna dostignuća  u home-made copterima.
 Nadamo se sljedećem meetingu u Slavoniji.
 
 Za početak stavljam samo sliku učesnika. Puno kršnih slavonaca i jedan blitvar, premda po izgledu ne biste skužili  razliku. :D
[attachimg=1]
 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #429
Da bilo je super samo što nam se naš vozač malo žurio radi obaveza ali idući puta svakako ostajem/o duže  :)
I hvala na gostoprimstvu.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: quad iz Slavonije

Reply #430
Netko je uhvaćen u šteti  :D
Šala, Gopro sam okinuo fotku a da nismo znali.
Nego video koji je snimljen sa tvojim gimbalom je jebenica ;D
Mislim da je to moje sljedeća investicija.

[attachimg=1]
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #431
Bodule mislim da na slici fali najbolji multirotor  na susretu pilot mu je momak koji nas je slikao.
Na njegov flight time (cca 50min),vibracije,kvalitetu slike nitko nije imao zamjerku i što je najvažnije svi su ga probali letiti. :) :)
Jedina što mu motor malo više dimi ..
U buduće bez njega ne treba ići na letenje... :)

Baća, javim ti se za pomoć kada budem u proljeće obrezivao lozu....

Odg: quad iz Slavonije

Reply #432
hahaha sad ce reci ucitelj kriv a reko sam mu guzicu uvijek da vidis od modela, a ne on 20 cm od poda voza po basti :) ali ipak su to homemade multiroteri cvrsti i nepoderivi te spremi za let skini s loze i leti dalje.

ali morate priznat od videa komarc srusio quada baca je drasticno naredovao

Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: quad iz Slavonije

Reply #433
Nadam se da ce biti koja slika tog Duracell multirotora, sve nas zanima   ;D

Odg: quad iz Slavonije

Reply #434
Nego video koji je snimljen sa tvojim gimbalom je jebenica ;D
Mislim da je to moje sljedeća investicija.

samo jos moram drugi mode da manji kut hvata te malo pomaci naprijed gimbal jer znam da mi se nisu vidjeli krakovi kao na tvojoj kameri s tim da ja na gopro 2 snimam u 1080 narrow (mislim) te je kut puno manji a i zaoblicenje.
mislim gimbal jos nije ni stiman ali i ovako radi zadovoljavajuce neznam vibracije nisam uspio vidjet na bacinom laptopu (iako je jedna bila elisa napuknuto a tu je sigurno i bilo vibracija srecom pa nije pukla u zraku

jel ima vibracija na videu?
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju