Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342340 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: SD team testiranja

Reply #2011
215 grama bez hero3.....kasnije test video....

Odg: SD team testiranja

Reply #2012
Dobio od Bange na test nekoliko novih t-motora pa evo par zapažanja prije mjerenja potiska....

Odg: SD team testiranja

Reply #2013
Da kvalitet ovih motora je uistinu jako dobar, ali može se i bolje od toga, U serija je primjer. Također i balansiranost ovih motora je na visokoj razini. Ne želim da me se shvati da mislim nešto negativno o tim motorima ali sve T-Motore koje sam imao priliku mjeriti (uključujući i U seriju) su kaskali po učinkovitosti za tablicama koje je proizvođač objavio, izbor ESC-a nije imao velikog utjecaja na to osim na krajnju snagu, sa T-Motor ESC-om krajnja snaga je veči i ima kvalitetniji sync, dok u nekim drugim kombinacijama sam uspio natjerat ispadanje iz synca, to je bilo sa mytech ESC, MN3510 i 15".
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: SD team testiranja

Reply #2014
I klonovi U serije ce doci na red,
jedan s malo vise snage.



Odg: SD team testiranja

Reply #2015
Test potiska na 4s i 3s završen za xoar 15x5, graupner 13x8, i graupner 12x6....
Uspoređujući tablicu s neta za 15x5 podaci su vrlo slični.... :)



Slijede testovi na 5s, 6s, 8s.....



Odg: SD team testiranja

Reply #2018
Na oko izgleda odlicno,
ceka 4tm da ga preuzme i istestira.


Odg: SD team testiranja

Reply #2019
Test potiska na 4s i 3s završen za xoar 15x5, graupner 13x8, i graupner 12x6....
Uspoređujući tablicu s neta za 15x5 podaci su vrlo slični.... :)



Slijede testovi na 5s, 6s, 8s.....

Tablice nisu baš usporedive zbog različitih uvjeta i propelera, ali evo recimo sa 4S i 15x5 i 65W snage dobio si 660g, a oni su dobili sa 62W 730g, a Xoar je jako sličan propeler njihovom T-Motor propeleru po pitanju efikasnosti, na full gasu nema bitne razlike, za FT na kopterima nam je uvijek bitnije ovo oko sredine, znači oni kažu 11.77g/W, a ti dobiješ 10.15g/W, znači skoro 14% manje, ja sam isto uglavnom dobivao između 10-15% manje, e sad nekom to može bit zanemarivo a nekome ne.  :)
Ali bez obzira i na to svejedno su par % bolji u odnosu na "jeftinije" brendove kao npr RCTimer, največa razlika je u kvaliteti motora i preciznosti izrade ali ni to nije bitno, bitno je da se leti  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #2020
I klonovi U serije ce doci na red,
jedan s malo vise snage.




U serija ima izuzedno dobro hlađenje, sam motor kad se vrti piri dolje kao fen, imaju snage na pretek i pogodni su za setupe gdje ide velika i teška kamera, vjerujem da je i RCTimerov klon OK motor ali ako su štedjeli na lagerima to itekako dođe do izražaja na heavy lifterima  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: SD team testiranja

Reply #2021
Quote
A, kad će test video feytecha ?


Ide uskoro iz zraka Davore, danas ću još odraditi par stvari u podrumu.... :) :)


Odradio sam hrpu mjerenja na stolu s hrpom motora i propova, uglavnom se tablice ne slažu s mjerenjima pa tako i za ovaj motor.....
Ugodno sam iznenađen graupnerom još moram izmjeriti 14x8... :)

SD team testiranja

Reply #2022
Moraju valjat kad sam ih ja birao. Tnx na testu "bosanac" :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju


Odg: SD team testiranja

Reply #2024
idemo dalje maki..... :)