Skip to main content

Topic: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas! (Read 22315 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #46
Dečki, da razjasnimo neke stvari: ovo spada u modelarski bonton već desetljećima !

Dakle, na model staviš svoje ima i prezime i neki telefonski broj. Na nekim tekmama to je čak i obavezno, organizator čak štampa pločice za natjecatelje.

I sad, ako si na model stavio tu pločicu i on ti odleti i netko ga nađe, on je DUŽAN kontaktirati te prema podacima na pločici.

Ako na modelu nije napisan vlasnik niti adresa niti telefon, niti bilo što upućuje na vlasnika, onaj tko ga nađe je VLASNIK, to je u smislu napuštene stvari, tj. res derelikta.  Prema tome ovo je problem onoga tko je zaboravio gore napisati svoje podatke za slućaj gubitka.


Priznajem da bi i u slućaju da nađeš model bez napisanog telefona i adrese bilo pristojno potražiti vlasnika po forumima, a ne lopovski preko ove-one veze, prijatelja, znanca ili ljubavnice pokušati ostvariti materijalnu korist (koja je mala), tj. za male novce si ispao lopina !

Meni su odletila 4 modela u mojoj modelarskoj 'praksi', 2 su mi vratili pošteni ljudi, Vjekoslav iz Donjeg Stupnika i još jedan, a dva su očito dobili nove vlasnike na potezu Botinec-Čehi ili još dalje.

Slažem se da treba malo potražiti tipa koji je sve to smuljao, a ako je slućajno na forumu - zna se !

Budite mi veseli i čili  i stavite pločice na vaše modele !

Damir

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #47
Ma to je odmah maznuo, nas pet smo po metar dubokom snijegu isli oko sume, u sumu, i svuda okolo (zna se koja suma), zato smo i ljuti
Svaki put kada odemo na Preljevnicu kao neka mantra; idemo tražiti Zagi...

Zato zahtijevam da upoznamo tog "druškana" koji je Mariu prodao setup, ništa više...

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #48
Evo ljudi dobio sam kontakt broj od vlasnika i ja ču ga kontaktirat i javit vam ovdje na forumu što je bilo.I da neželim nikog uvlačit u ovo ,jer sam ću riješit ovo pa makar morao vratit setup.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #49
Nisi nam dao kontakt od prijatelja...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #50
Nisi nam dao kontakt od prijatelja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma ja ću se javit Marku reći mu cijelu situaciju,neželim da još netko gnjavi ovog mog.Čovjek ima troje djece ženu i takve  obiteljske stvari,a i sve sam vam već rekao kako je ovaj SETUP završio kod mene.Molim lijep da se nitko od vas neljuti ili nešto,samo da se čujem sa Markom pa ćemo vidijeti kako dalje i kaj će biti.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #51
On je modelar ili?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #53
Rekao sa ti da nije u Hrvatskoj nemoj ga zvati!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #54
Rekao sa ti da nije u Hrvatskoj nemoj ga zvati!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ok,poslao sam ti privatnu poruku ,tako da ovaj topic i forum nepunimo ovakvim glupostima,svakom se moglo dogodit da izgubi  i nađe stvari a kasnije te stvari završe kod pete osobe.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #55
Problem je u tome sto ga je taj netko vidio kako je pao i opalio sturu s njim! Ja sam vidio gdje pada i kada smo dotrcali tamo, vidio sam samo da su se ljudi i auti tada razisli! Ime i prezime netreba na modelu, ako ga nade covijek, ali ako ga p***a nade onda ne vrijedi ni broj mobitela, ni ime!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #56
Nema se sto raspravljati o setupu, ako je placen, ali ako je mrknut onda jednostavno vratis!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #57
Još uvijek nemamo kontakt od prijatelja :D

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #58
Tu nije problem u Damarkovom zagiju, vec u tome sto svi po tome moramo paziti dali netko ceka iza grmlja i

pobere prvi model koji padne!



To je jedan od razloga zasto Markec ne leti vise s nama! Ocito ima jos pickica!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #59
Sada vise ne kuzim od koga si uzeo model! Od frenda ili od covijeka koji je uzeo od covijeka? :D :D :D