Skip to main content

Poll

Što su chemtrailsi ?

  • -Posljedica izgaranja goriva i prolaska aviona na većim visinama
    18 (58.1%)
  • -Smišljeno djelovanje u svrhu kontrole klime i drugih ciljeva globalne zavjere
    13 (41.9%)

Total Members Voted: 29

Voting closed: October 08, 2014, 08:32:11 pm

Topic: Chemtrailsi nad Zagrebom.. (Read 50849 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #63
A ivanic.net je izuzetno cijenjen i vjerodostojan izvor informacija. Da nebi bilo zabune to nema nikakve veze sa Ivanićem (grad) i sl. Osoba koja je registrirala domenu (u DE) se zove Tomislav Ivanić.


Dakle to je bez konkurencije daleko najgluplji blog (članak) ikada napisan. 


Takav članak mogla je napisati jedino osoba čiji broj cipele je značajno veći od IQa.


Od elementarnog neznanja (npr prijevod Codex Alimentarius sa latinskog) do navodjenja nepostojećih referenci - članak je apsolutno smeće dostojan intenzivno žute štampe.


S ovim, draga gospodo, se u potpunosti isključujem iz rasprave.


Uživajte u konspiracijama.



if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #65
S ovim, draga gospodo, se u potpunosti isključujem iz rasprave.

Ali neeeee Faldomak ! Nismo još raspravili Babu Jagu i Đurđu iz Garešnice!

EDIT: dodao sam anketu, neka Frikovi presude trailsima !


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #67
"Vortex " ili nešto drugo?, neki bi rekli ispuštanje "viška goriva " ... ne bih rekao poznajem dobro zrakoplovnu tehniku..
https://www.facebook.com/video.php?v=10203901372147247




Daniel Hilton "Problem with the fuel dump theory is that all three of the fuel dump valves are closed, they are located on the under-fin's at the back of the engines where as this is spraying from the tip of the wing, also most twin jet airliners of this type such as the Boeing 737 (all models), the DC-9/MD80 and Boeing 717, the A320 family and various regional jet ("RJ") aircraft do not have fuel dump systems installed.
Chemical dump systems however are located in the wing-tips where this one is clearly located."
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #68
gluposti, oprosti... tko tebi smije uvjetovati kkoje ćeš proizvode koristiti, nitko, postoje norme naravno ali ovo je moj tomoooo glupost, to je isto kao da meni uvjetuju koji šampon da koristim za pranje tepiha, možda su mu predložili ali uvjet sigurno ne postoji, reci frendu da bude malo hrabriji i neka radi ono što je naumio a ne da sluša druge!


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #70
Ja sam mislio da su tema "Chemtrailsi"...

Dobro vam je Faldomak rekao...
Diogene, a africka sljiva na Preljevnici?

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #71
Diogene, a africka sljiva na Preljevnici?
Ma gledam ja jednu drugu šljivu: jučer anketa bila 7:1 za trailse kao kondenzacijski trag, a preko noči se to promijenilo na 7:5. Izgleda da nočne ptice više vole teorije zavjere... :o
D.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #72
Nas 1-2 sto podrzavamo teorije zavjere pokrenuli lavinu glasova :)

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #73
Ekipo od koje nema bolje tu na FF  ;)  samo naprid , upravo takve rasprave i različita mišljena možda nekog i pokrenu u razmišljanju o tome da teorija zavjere više nije ni "t" od teorije .. puno toga mi u stvari nemamo ni pojma i nisu tu samo GMO chemtrailsi HAARP NLO i vanzemaljci .. puno je toga izvrnuto u povijesti koju nas uče .. samo si treba dati vremena , čitati zanimati se i gledati oko sebe .. samo nastavite !!  8)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar