Skip to main content

Topic: Molim komentare na FPV sustav (Read 6243 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #16
Sve 5 samo ću si uzet neki ekran bez one kacige. Malo glupo izgleda, a i ko će to čudo držat na glavi pol sata u komadu.



Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #19
Ante iskusnjaro, smijem pitati koju stanicu posjedujes i koliko si ih dosad posjedovao?
Ne, cekaj upalit cu svoje vidovnjacke moci: imas 9X sa stock modulom i to ti je prva stanica :D

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #20
Da rješim ovu dilemu, kad bude sunčano idem sa svojim 9x-om na livadu testirat domet. Ne sa aviončićem nego sa jednim servo motorom. Pa javim dokle ide.

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #21
Nije ni to realno testiranje po mome mišljenju, treba ga testirati u zraku. S druge strane i to je napravljeno već stotine puta i svako ima svoje rezultate,
tip sa mygeekshow je otišao 1,6km dok mu nije pukla veza. (ako koga zanima mogu naći video?!)
Ja uredno idem 1km bez problema, 1,2km je najdalje što sam otišao dosad - i to se sa apm-om, inače se nebi usudio.
Najdalje na autopilotu sam otišao 1,5km i tu mi mi je stanica počela odbijati poslušnost (malo je radila, malo ne), kontrolirao sam tilt na gimbalu, sve ostalo je radio apm..

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #22
Ante iskusnjaro, smijem pitati koju stanicu posjedujes i koliko si ih dosad posjedovao?
Ne, cekaj upalit cu svoje vidovnjacke moci: imas 9X sa stock modulom i to ti je prva stanica :D


Ja bi reka da imaš isti ako ne i lošiji kinestki setup od mene,vidoviti milane
Neznan jel te ide engleski,prevest ću ti ja lika sa onog klipa šta san stavia ako treba
Sva srića pa imaš forum da iskališ svoje životne frustracije,kad već nemoš "uživo" :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #23
Nije ni to realno testiranje po mome mišljenju, treba ga testirati u zraku. S druge strane i to je napravljeno već stotine puta i svako ima svoje rezultate,


Ma samo otprilike da saznam. Meni je dobro i npr 1000m +/-200m, ne treba bit uopće precizno.

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #24
Jedno pitanje. Čiju stanicu su prekopirali kinezi, mislim na Turnigi stanicu?
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #25
9x ti je kopija FlySky
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #26
Ante dragi smiri malo mladenacku napaljenost i razmisli...ako je netko uspio 3km to je samo jedan slucaj...
Letio sam sa 5 razlicitih stock 9x i niti jedna nije dobro radila dalje od 300-500m (pricam o divljanju a ne razgledavanju okolice ili trazenju termike)...

Dosao si prije par mjeseci i pametujes naveliko a nemas  pojma o cemu pricas nego si vidio Youtube pa su ti se otvorile razne ideje....
Nemam ja nikakvih frustracija vec me ti tako dozivljavas jer nemas nista pametnije za rec...stavi neki pravi modul gore pa leti ko covjek i nemoj siriti dezinformacije.

Jos puno zganaca moras pojest da bi se samnom tako razgovarao dijete drago :)
Pusice iz Zagreba, javi kad si u blizini da ti pokazem kako se lete modeli :*

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #27
Ante dragi smiri malo mladenacku napaljenost i razmisli...ako je netko uspio 3km to je samo jedan slucaj...
Letio sam sa 5 razlicitih stock 9x i niti jedna nije dobro radila dalje od 300-500m (pricam o divljanju a ne razgledavanju okolice ili trazenju termike)...

Dosao si prije par mjeseci i pametujes naveliko a nemas  pojma o cemu pricas nego si vidio Youtube pa su ti se otvorile razne ideje....
Nemam ja nikakvih frustracija vec me ti tako dozivljavas jer nemas nista pametnije za rec...stavi neki pravi modul gore pa leti ko covjek i nemoj siriti dezinformacije.

Jos puno zganaca moras pojest da bi se samnom tako razgovarao dijete drago :)
Pusice iz Zagreba, javi kad si u blizini da ti pokazem kako se lete modeli :*




Neman šta smirivat nikakvu mladenačku napaljenost,ja san objavia video link di lik vrši testiranja na različitin udaljenostima i to smatran relevantnijin od tvojih izjava jer je gospodin to uredno dokumentira.
Isto tako ja mogu reć da tih par komada šta si ti ima u rukama redon ne valja ni jedna i da si potrefia baš tih par komada koje su neispravne.
Na koji si ti način "divlja" neznan niti me zanima.
Istina,doša san na forum u 8 misecu prošle godine i ne mislin da pametujen nikome nego samo razmišljan svojon glavon i stvari "rekla kazala" sa foruma promatran sa skepticizmon i naučia san dosad (ne vezano samo za ovaj forum) da se većina stvari napiše/kaže samo da bi se napisala/rekla i da u većini slučajeva pojedinci lupetaju pizdarije (ne mislin ovde isključivo na tebe)
Stojin pri tome da imaš takav "težak" karakter i da ne uvažavaš pretjerano tuđa mišljenja i da si dosta sarkastičan i podrugljiv u svon nastupu,i nakon većine naših polemika bi mi se javile neke kolege sa foruma (koje niti neznan) i podržavali me,a tebe blatili.
Originalni modul od 9x ne koristin,nego djt i d8r 2 + flešan na xp niti koristin originalne antene
Žgance ne konzumiran jer ih ne volin,mi dalmatinci više preferiramo morske plodove :)


Evo ovo je moj zadnji post namijenjen tebi,odsada ću ih jednostavno ignorirat,a ti svoj slabašni ego puni na nekin drugin osobama.





I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Molim komentare na FPV sustav

Reply #28
Pa tako onda reci bokte!!! Ti si rekao 9X a to znaci stock...ne letis ti na 9X, vec na FrSky...

Ego se puni na livadi a ne na forumu :D
Tezak karakter? Nadam se da ces me jednom upoznati uzivo, odmah ce ti sve biti jasno.

Eto, DJT moze potegnut 1,5-2km bez ikakvih trzavica, to svi na ovom forumu znaju!