Skip to main content

Topic: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo) (Read 33918 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #60
Naravno da ce puknut...pa nije ovo astrologija vec fizika...

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #61
A gdje je peg nestao s ovog zadnjeg krila?  ::)

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #62
Kaj ti je ne smije peg stavit odma bi puklo cim bi ga vidlo


Diogene utušio se skoro od smijeha na mjesečinu sa macom :D

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #63
Peg sam nakon oblačenja stavio,nisam slikao sa peg-om  ;) .Uživajte 8)


Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #65
Nema smisla da se sramim a kamoli ti da se sramiš i da mogu bi mi biti otac po godinama ali nije to sada bitno.Bitno mi je samo da ovo krilo poleti i da izdrži izbacaje.Ako to uspije onda ću ovaj topic ostavit a ako ovo krilo pukne ili nešto drugo,onda ću tražit admine da ga kompletnog obrisu. Btw:nemoras brisat svoje postove
neka drugi vide o čemu se radi.I da na rcgroups su me isto upozoravali na tu ramenjacu,ali ja opet po svome.Moram po svojem samo da vidim dali će funkcionirati.Pozdrav i uživajte.

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #66
Quote
Moram po svojem samo da vidim dali će funkcionirati.
MarioMT, krilo neće funkcionirati ni po tvojem niti po ičijem, jer nije izrađeno kako treba. Stoga je cijeli ovaj topic s tvojim uratkom u glavnoj ulozi čisto gubljenje vremena.
Quote
Nema smisla da se sramim a kamoli ti da se sramiš ...
I veliš, ne sramiš se? Pa nisi li ti obrisao svoje postove na elektronici u kojima opisuješ svoju vještinu punjenja neispravnih baterija bez nadzora i čuđenje kako je taj TGY loš jer, eto, nešto se izdimilo?
Možda bi svoje nedoumice i zamisli trebao zadržati za sebe i iznijeti ih u javnost tek kada sazriju one i ti skupa s njima.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #67
Sa samin time sta si kreira temu ukazuješ na to da želiš tuđe mišljenje i diskusiju.
Ljudi su ti tili ukazat na to da praviš greške u konstrukciji,a samin time šta ignoriraš njihove savjete si ih iživcira..Nećeš od nikog na forumu dobit odobravanje oko kikseva na fundamentalnin konstrukcijskin elementima krila..Ne vidin smisla uopće ove teme.
Te kritike svati kao dobronamjerne,pogodovo kad dolaze od ljudi sa kredibiliteton,kao šta je diogen.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #68
Ma sve ok ljudi ovo što kažete, ali meni vrijedi ovo krilo probati i istestirati pa da vidim.Eto završiti ću ovo započeto.
@SDespot:nisam ja otvarao i posao topic o baterijama i punjacima, netko drugi je to pisao.Krivo si zapamtio valjda  ;)

Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #69
e,to je problem sto se danas modelarstvo ne gradi od temelja,ja sam kao klinac drljao po stiroporcu,dok nisam skuzio zakaj moze i cigla letiti,mada i danas ne kuzim zakaj cigla leti.narodna tehnika je puno generacija odvela na pravi put, mislim da nam tak nekaj fali 8)



Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #72
e,to je problem sto se danas modelarstvo ne gradi od temelja,ja sam kao klinac drljao po stiroporcu,dok nisam skuzio zakaj moze i cigla letiti,mada i danas ne kuzim zakaj cigla leti.narodna tehnika je puno generacija odvela na pravi put, mislim da nam tak nekaj fali 8)
pa ja radim po svojem,i želim nešto svoje napraviti bez obzira na komentare od ostalih članova.Ako model nebude letio kako sam ja predvidio još uvijek uspijem napraviti ako ništa drugo kopiju MiMi-jevog krila za kojeg kažu da je isprobano i funkcionalno,ili čak nešto drugo,znate kako kažu "živi bili pa vidijeli" pozdrav gospon Mladen :)


Odg: Mini DLG "KIVI"" u radu(samogradnja,novo krilo)

Reply #74
Reko ono idem vagnut krilo sa peg-om da vidim koliko ima grama,ispalo je da sa peg-om ima ravno 60grama.Po meni super,jer je lakše od prvog krila koje se strgalo nažalost.Jedna fotka za potvrdu 8) .