Skip to main content

Topic: Domovinski most (Read 35621 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Domovinski most

Reply #30
bravo Tomo, ti postaješ profi snimatelj... ;)


lp
Toni

Odg: Domovinski most

Reply #31
bio ja danas na domovinskom, tražim avijone , ali nula bodova
gladao malo dva dječarca kak se bore sa vjetrom i pokušavaju poletjeti sa onim nekakvim padobranima, ali bez uspjeha
vidim malo dalje neku prepreplanulu četvoricu, dođem do njih i pitam jel' možda oni puštaju avijone, veli jedan: ne zajebaji be miko, avijoni se puštaju iza ručka, maaaajke mi, ali kad si već tu, imaš kakvog starog željeza ili bakra?

nije mi preostalo ništa drugo nego da odem doma suha ....ops.... kratkih rukava.....a ja jadan donio malo za okrijepu i upoznavanje :'(

Odg: Domovinski most

Reply #32
dobro da nije vidio namotaje žice na motoru, mogli su te oteti i zahtjevati otkupninu u HK motorićima :D

hebiga, promašio si dan, inače je vikendom uvjek netko tamo...
danas je fakat dosta puhalo

a nekad se leti i na drugoj strani mosta


Odg: Domovinski most

Reply #33
rudex, ima kalendar tamo na rcwingsu, nitko se nije zapisao pa nije bilo fixno vrijeme...

ja sam bio s još dvojicom modelara od 15-16:30 h,
puhalo je ali se multirotor nije dao :)   odletio je svoju turu kao i dan ranije.

Odg: Domovinski most

Reply #34
rudex, ima kalendar tamo na rcwingsu, nitko se nije zapisao pa nije bilo fixno vrijeme...
znam da ima, ali nikad se ne upišete prije 9 sati, a mene poslije 9 nema na netu
obično ste tam oko podne pa sam mislil...
gledal sam kak se dječki dave sa onim štrikima od padobrana i molil Boga da ne polete jer ko zna gdje bi završili
ma nema veze, ima još dana

Odg: Domovinski most

Reply #35
Za Rudexa,
ja sam, ako nema kiše, danas od 12 nadalje na Domovinskom. Donesem Viper jeta. Obavijest objavljena prije 9 sati.   ;)


lp


Toni


Odg: Domovinski most

Reply #37
Sutra Dugoselci dolaze na domovinski oko 15 sati i nosimo cca. 2.5kw aviona ;D

lp lija



Odg: Domovinski most

Reply #40
E vani puše, hoće nekoga biti danas na Domovinskom? ovo mi lagano ide na živce kad god dođe vikend počne puhat neki vjetar... :-[

Odg: Domovinski most

Reply #41
Dugoselci idu sigurno :) oko tri smo tamo a neki i ranije.
Mi vozimo ove avione kojima ne smeta vjetar a da ide na živce ide...u pi...mat....

Odg: Domovinski most

Reply #42
Kad Dugoselci dolaze onda se uvijek isplati biti nazočan, po inovativnosti "number one" :)

Odg: Domovinski most

Reply #43
Vjetar je puhao, ekipa se okupila, raspilili nebo sa Zagijima.. e da je češće ovako !  ;)
Damir

Odg: Domovinski most

Reply #44
pa vi ste ekipa za 5.... ;)
 
lp
 
Toni