Skip to main content

Topic: Testiran ZAGI s profilom MH43 (Read 19881 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #17
Hvala na .pdf-ovima!
MAK Zapad

Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #18
Zagi profil tzagi 12% 120 cm

Rctimer 2200kv  elisa 6-5
hk 2200 mAh 25C 3S
regler 45A (max 60)



Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #20
pitanje ..uz pomoć ćega koristite ovaj gps logger.....kako pratiti let...nemoj reći da ubacim auto gps u kokpit...hehehe

Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #21
pitanje ..uz pomoć ćega koristite ovaj gps logger.....kako pratiti let...nemoj reći da ubacim auto gps u kokpit...hehehe

naravno da ne !
ovaj je GPS logger manji od kutije šibica i odprilike toliko težak (sa svojim napajanjem)!

Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #22
2 scaevola: super brzina, to prek gpsa je prilično precizno,
pa sada lako možeš vidjeti kako s kojom batkom ide, kako s kojim propom, timingom itd... pa i profilom zagija na kraju svega  :)
jasno, to je brzina u odnosu na tlo, pa vjetar igra ulogu, kao i smjer letenja u odnosu na njega.

2 davorinSB, 
to ti izgleda ovako npr:
http://www.flyfreak.net/elektro-modeli/funjet-ultra-het2w20/msg47456/#msg47456

ma ako imaš onaj veći, iz auta npr(s ekranom, batkom, zvučnikom) nema frke  ;)
to je svega oko 100gr, to modelima u pravilu ne smeta, pa to je jedna gopro kamera, a da se i olakšati na pola mase bez oštećenja.
http://www.flyfreak.net/elektro-modeli/het-me-163-komet-prop-jet/125/


a s time u/na sebi svi modeli ide brže u poniranju nego bez toga, provjereno  :D  ;D

ako nekoem treba u zgu, posudim ja svoj, samo nemojte razbit model kod mjerenja i sve 5  :)


Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #24
Hvala Plavi!


Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #26
Plavi, nisam pratio na casu....
Mod se sastoji u cemu?
I, ovo je iz Profili-a ?
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #27
Plavi, nisam pratio na casu....
Mod se sastoji u cemu?
I, ovo je iz Profili-a ?

U pitanju je prilagođen profil za leteće krilo.
Kako je original 8,5% i samim tim malo pretanak za smještaj baterije odlučio sam se za 12%
kako bi batka bila lijepo "ukopana" kao i kod Tsagi profila.
S druge strane originalni profil bi trebalo dodatno pojačavati što sam nastojao izbjeći jer Zagi
mora biti jeftin i bez puno dodatnih elemenata.
Profili program nema mogućnost promjene debljine profila ( bar ne ovaj moj ) tako da je cijeli proces
izašao iz softwera za rezanje a koji pak nema mogućnost printanja u dva dijela.
Kreiranjem dat. fajla u softweru za rezanje moguće je importirati isti u Profile radi printanja u A4
formatu.

Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #28
Aha. Sad je jasno. Primjetio sam da je "deblji" ali sam takodje mislio da je u pitanju i manja izmjena profila po obliku (znas na sta misim :) ).

Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

 

Odg: Testiran ZAGI s profilom MH43

Reply #29
tzagi + 2200kv+7/6