Skip to main content

Topic: Dobra vijest za depronaše (Read 14227 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #15
nisam ti sto posto, ali mislim da je lakše nakon sušenja

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #16
Dobra vjest!!!!

U MD profilu na Slavonskoj, sam našao Kontaktno ljepilo za stiropor firme SOUDAL 45A 750ml za 25 kuna.
Stvar ne nagriza stiropor, depron. Zaljepljeni spoj je nemoguće potrgati puca materijal a ne ljepilo.

Puno ljepše je raditi s njim nego s UHU porom.

O cjeni ne treba pričati kanta od 7,5 deci 25kn
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #17
Druga dobra vjest!
IzoFlor obični ravni s obadvije strane 3 i 6 mm može se kupiti u "Famy" d.o.o Mlinovi 130 tel. 01 4670039.
www.famy.hr


Skladište gdje je roba nalazi se u Sesvetama Industrijska cesta 9 tel. 01 2006435 . Na semaforu kod GETROA skrenuti prema istoku proči prvo križanje, par obiteljskih kuča i sladište Famy je na ljevoj strani, preko puta su neke hala u plavoj boji.

Robu možete platit i podić na skladištu.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #18
hvala zdravac. ;)
zaista korisna informacija. :)
jos kad bi otkrio neki lagani filer za kitanje....
ima u austriji neki filer za stiro bordure.izuzetno lagan,i jednostavan za brusenje,ali kod nas nigdje nisam nasao. >:(

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #19
evo uzeo sam ljepilo od UHU der Alleskleber bez otapala 35 g 13 kn ( u deklaraciji piše: ljepi sve čak i stiropor i PVC) u Kauflendu a ima i u Mulleru! mislim da je cijena solidna ako bude ljepilo ok.

Sorry ako je stvar već poznata, novi sam ovdje! ::)

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #20
Dobra vjest!!!!

U MD profilu na Slavonskoj, sam našao Kontaktno ljepilo za stiropor firme SOUDAL 45A 750ml za 25 kuna.
Stvar ne nagriza stiropor, depron. Zaljepljeni spoj je nemoguće potrgati puca materijal a ne ljepilo.

Puno ljepše je raditi s njim nego s UHU porom.

O cjeni ne treba pričati kanta od 7,5 deci 25kn
Išao sam ga tražiti tragom ovog posta ali nažalost ništa. Imali su ga na akciji i o prodali a više uopće neće naručivati Soudal program !
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

 

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #21
Düfa  LJEPILO ZA STOROPOR,
Gotovo za uporabu ljepilo na akril-disperzivnoj bazi, služi za lijepljenje dekorativnih i stiropor ploča. Bez štetnih tvari. Ne sadrži razrjeđivač. Površine osjetljive na vlagu kao npr. gipsane ploče, gipsane kartonske ploče ili šperploče, a također i jako upijajuće površine prije uporabe premazati do stropa s Düfa temeljnom podlogom
JEL TO VALJA?  CIJENA 25 KN

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #22
mislim da ne, ima i od patexa slična stvar, to je neki rijetki gips unutra, možeš zlijepit ploču na zid ali ne i spojit dva komada, puca.

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #23






OK, onda čekamo Soudal!










Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #24
najbolje pričekat soudal ;)
jer uhupor u toj količini bi koštao oko 500 kn...

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #25
Sve manje koristim ta kontaktna ljepila, tuba UHU pora će mi biti dosta za desetak modela...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...


Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #27
A toga nema na stocku već šest mjeseci, pratim ga...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #28

UHU twist&glue, 35 ml, 14 kuna odlično, radi kao i UHU por ali ne ulazi u strukturu, na bazi alkohola, Merkator,Kaufland, Narodne novine. A kaj se tiče Peveca u Koprivnici je totalni kaos, pustinja Sahara,Gobi, Mars, nigdi ničeg, za poludit.
twist&glue  , stari moj to ne ljepi...  papir ok  cak i drvo nekako ali depron  bogami ne.... cak ni malo, sad sam bio u kauflandu  i kupio da cu  raditi doma .. kad banana  sad nemam sa cime ljepiti...
ok na njemu pise da  ljepi stiropor, plastiku.......  itd..

ugl meni ne ljepi bas to sve pa trazim iskustva drugih, do tada koji nisu probali savjetujem izbjegavati...

Odg: Dobra vijest za depronaše

Reply #29
Druga dobra vjest!
IzoFlor obični ravni s obadvije strane 3 i 6 mm može se kupiti u "Famy" d.o.o Mlinovi 130 tel. 01 4670039.
www.famy.hr


Skladište gdje je roba nalazi se u Sesvetama Industrijska cesta 9 tel. 01 2006435 . Na semaforu kod GETROA skrenuti prema istoku proči prvo križanje, par obiteljskih kuča i sladište Famy je na ljevoj strani, preko puta su neke hala u plavoj boji.

Robu možete platit i podić na skladištu.


Da ne otvaram novu temu, danas sam bio u skladištu firme "Famy" - www.famy.hr , imaju  6 mm IZO FLOOR ARBITON ravni sa obe strane. Paket je 6 m2, 10 ploča, 1,2x0,5 m. Cijena paketa: 89,30 kn