Skip to main content

Topic: Još jedan 550 V2 3GX u gradu! (Read 16329 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #15
Je...te,sve me strah početi...
Šala! ;D

PITANJE:glava rotora je sastavljena,kaj de ju raskapam pa ponovo ili da im vjerujem (po pitanju loktajta)? Naravno da ću sve provjeriti da li je stegnuto.Dakle?

Kaj se tiče Tarota,"žrtvoval" sam se za opće dobro da vidimo jel to dela ili ne,em je jeftiniji.Ali nije još stigao.
A 3d?To znam raditi samo sa suprugom,sa helićima u dalekoj budućnosti... ::)

Sudar može,ak se nađe sponzor za novoga,uopće nema frke! ;D

Ne vjeruj im, sve raskopaj i poloktajtaj, zna se dogoditi da je npr. na glavi šaraf koji drži ruku poloktajtan, dok drugi nije. Bilo bi dobro i oprati sve šarafe u alkoholu jer znaju imati zaštitni premaz da ne bi hrđali, a to smeta threadlockeru.
MAK Zapad

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #16
Je...te,sve me strah početi...
Šala! ;D

PITANJE:glava rotora je sastavljena,kaj de ju raskapam pa ponovo ili da im vjerujem (po pitanju loktajta)? Naravno da ću sve provjeriti da li je stegnuto.Dakle?

Kaj se tiče Tarota,"žrtvoval" sam se za opće dobro da vidimo jel to dela ili ne,em je jeftiniji.Ali nije još stigao.
A 3d?To znam raditi samo sa suprugom,sa helićima u dalekoj budućnosti... ::)

Sudar može,ak se nađe sponzor za novoga,uopće nema frke! ;D

Ja nisam rastavljal glavu ;). Drži dan danas. Ali, nije loše rastaviti.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #17
Nemoj zezat?  :D
Ja ne bih imal muda ne rastavit sve i pregledat, nije puno posla a bar si ziher  :)
Ak baš vidiš da nemreš lako odšarafit, ostaviš šaraf unutra jer znaš da ima threadlockera
MAK Zapad

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #18
Nemoj zezat?  :D
Ja ne bih imal muda ne rastavit sve i pregledat, nije puno posla a bar si ziher  :)
Ak baš vidiš da nemreš lako odšarafit, ostaviš šaraf unutra jer znaš da ima threadlockera
E, vidiš, nisam uspio odšarafit :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #19
Ha onda je to to, dosad bi se valjda raspalo da su čisti šarafi, a pogotovo kak ga ti ne štediš  :)
MAK Zapad

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #20
na mojoj 550 isto je bilo dosta toga sastavljeno tipa repna glava ali glavna je došla rastavljena.
Rep nisam diro probao sam da vidim dali je stegnuto i to je to i do sada mi se nije ništa na repu odšarafilo.
Ja priznam to je malo moja ljenost u pitanju ali smatram da je boje staviti locktite nego dok letiš misliti da je stavljen.

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #21
Evo par slikica da se vidi lagani napredak.
Okvir složen onak na suho pa sve loktajtano.
Žniranci stavljeni na kablove servača i ugrađeni servači u okvir.
Sad ću  se par dana tome diviti pa idemo dalje,nema smisla da ga baš odmah složim!!! ;D

Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #22
Osovinu si namjerno stavio naopako? 8)
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #23
To je samo radi okomice pri loktajtanju! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #24
Ne znam, ... meni je moj bolji  :D

( btw, ovo ne čitaj, blago tebi ;) )
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #25
 :) :) :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #26
Mrak pila, nema kaj!
Eh, di je moj od kompletiranja  :D
MAK Zapad

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #27
to je to uredno sve kako treba.
jedino si mogo onako zbog fore na ovoj slici gdije držiš servo u ruci obući one bijele rukavice. :)

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #28
Mrak pila, nema kaj!
Eh, di je moj od kompletiranja  :D

ma neka,brzo će to doći na red! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #29
to je to uredno sve kako treba.
jedino si mogo onako zbog fore na ovoj slici gdije držiš servo u ruci obući one bijele rukavice. :)

Mogu one lateksice,kirurške? ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian