Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 91262 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #390
mirac svaka čast j.... filmić  :D :D :D
šteta što nemamo raptora snimljeno kako je puko  :'( :'( :'( :'(
napravit ću jednog samo da se raspadne u zraku i da to snimimo  ;D ;D ;D

Filmić je mrak, a fakat je šteta jer je razletavanje bilo prejako! :D
MAK Zapad

Re: Odg: Kanal preljevnica

Reply #391
Jbt sve si razmisljam da se preselim u onaj dio grada, pa ovo mi dodje kao put do Garesnice  :D :D

Mirac, primam podstanare :)
A cuj, osim entuzijazma podjelili bumo i kredu :D

B.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
“Size matters not, ... Look at me. Judge me by size, do you?”

Odg: Kanal preljevnica

Reply #392
Ja sam jučer bil tam isto, netko mi je rekel da dojdem, pa me za.ebo. Nitko nije letel osim ovog kite surfera:

Kite surfing on Preljevnica
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Kanal preljevnica

Reply #394
Ma nisi me zaje, valjda sam ja krivo skužio da ste tamo od 17h. Iznenadilo me ovo sa kite surfigom u svakom slućaju.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Kanal preljevnica

Reply #395
Mislim da sam rekao iza 17... Tak smo nekak i došli, iza 17 i bili do mraka... :/
MAK Zapad


Odg: Odg: Kanal preljevnica

Reply #397
Jel ostao itko u Zg i misli li možda danas oko 16 na preljevnicu ?




Odg: Kanal preljevnica

Reply #400
Mene tek sad počela ćelenka kurit  :D
Easy Star je mrak, jedva čekam videe. Sad mi je jasno zašto je tako čest izbor za FPV, fenomenalan model!
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #401
Evo ja se danas nagustao, kao manje vise zagrizeni helikopteras  ;D sam poptisao kapitulaciju i moram reci da je easystar fakat mrak model. Nemam bas nekog velikog iskustva i htio sam si piknuti nesto sto ce moci ponjeti kamericu i relativno mirno snimiti koju sekundu. Svim pocetnicima koji su na mukama sto uzeti ja definitivno preporucujem nesto ovog tipa..

Evo kratki filemk  :D

http://www.youtube.com/watch?v=JZ8vLa50swM?hd=1
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Kanal preljevnica

Reply #402
Vlasnik je sadržaja ovog videozapisa EMI, a on ga je na temelju autorskog prava blokirao za vašu zemlju.

aj sredi to Mirac, da vidim video :D hahaha
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.


Odg: Kanal preljevnica

Reply #404
dok su kokice otisle stavit jogurt na kozicu ja lijepo razgledao sumu i visinu stabala u njoj...i tako do pol osam...izrezan izubijan mrtav umoran ali sam skinuo hawka s ni pet ni sest nego najvise grane  ???..jbga, kad imam dug jezik..taman danas spomenuo kako letimo oko sume a ne slecemo cesto u nju..i ja sletio...na bor..polutruli..najvisi..usred sume..i ja bi na natjecanje  ::)..bolje da otvorim stand na preljevnici s kremicama za sunce i komarce..

ali predivan dan za letenje..i suncanje..kaj ne kokice moje drage  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.