Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90957 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #285
Evo danas se malo letilo
Bilo nas je par ali me je najviše oduševio Fran
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Kanal preljevnica

Reply #287
Hvala Jarunu na objavi fotki i videa  :) (Fran je samo komentirao da je šteta što video nije u boljoj kvaliteti, inače odlično snimljeno/uhvaćeno)...

...obzirom da je Hot Spot sada uštiman nadam se da ćemo uskoro i službeno izmjeriti koliko je brz (za sada imamo samo ponudu od prijatelja koji je spreman reskirati svoj air speed maetar da otpadne pri 200 km/h  :D)...ja sam na idućem letu snimio audio zapis i u level flightu je pomoću dopler efekta izmjereno cca. 190 km/h...nadam se da ćemo uspjeti probiti tu granicu 200 km/h koju smo si inicijalno zacrtali. ::)

BTW, mjesto za letenje je odlično...sigurno ćemo se viđati...

Odg: Kanal preljevnica

Reply #288
Krešo ne mogu niti biti bolji snimci nažalost od toga jer je snimano iphonom ali bar se nešto vidi prebrz je to avion za snimat lošom kamerom, htio sam samo dočarati let od Frana koji me je facinirao svojim umjećem
lp
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #289
 :( čini mi se da sam vidio iPhon4? ...Franov komentar je bio nastavak na ovaj video (kad je kamermanu bio problem pratiti  ;D)... RC Hot Spot, pusher jet - RC pilot: Fran (9 years old) ...

Krešo ne mogu niti biti bolji snimci nažalost od toga jer je snimano iphonom ali bar se nešto vidi prebrz je to avion za snimat lošom kamerom, htio sam samo dočarati let od Frana koji me je facinirao svojim umjećem
lp
Marjan

Odg: Kanal preljevnica

Reply #290
Quote from: kk159
inače odlično snimljeno/uhvaćeno
fala fala  :)

super snimke..i ne treba se cuditi kada se ne ulovi avion u kadar jer jednostavno ne vidis na ekranu avion..a loviti ga okom napamet tezak posao..no fala mireku kaj mi je prepustio kameru jer je fakat super ispao franin let...volim fotkat no kako vidim volim i snimat pa eto, kad nemate volje imam je ja za snimanje  8)

i da naravno, ocekujemo probijanje brzinske barijere..na preljevnici..heaven4flyers  ;D

uskoro se ergeli pridruzuje zagi pa ce nebo iznad preljevnice biti ispunjeno njubek pilotima..a bogme i onim iskusnijima  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #291
 :D što se dogodilo ??
svi utihnuli ... da nije Sava poplavila??
ili nitko ne leti ili su svi prezaposleni..

Ima li kakvih najava i dogovora za subotu??

koliko nas bude  :D :D

Odg: Kanal preljevnica

Reply #292
ja mamne baterija pa cekam da stignu..inace bi zujao svaki dan..no i bolje..lepo si slazem zagija, popravljam i uredujem cessnu i twinstara i pomalo furam simulator..dost' mi vise servisa a i bankrotirat cu od silnog vruceg ljepila  :D  :D

u subotu svratim obvezno  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #293
 :) super onda se vidimo oko 11 sati..

lp...

 

Odg: Kanal preljevnica

Reply #294
Ja ću doći oko 12:30-13:00 nemrem prije  :'(

Lp
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Kanal preljevnica

Reply #296
Nama će za 3 leta trebat 3 sata jer imamo jednu funkcionalnu bateriju  :D
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #297
baloni nabavljeni za sutra
ima da ih gađamo s avionima  ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C