Skip to main content

Topic: Zelim vam svima _ (Read 3441 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zelim vam svima _

Zelim vam svima a posebno mome pajdasu Saragi sretan praznik
(prvi Advent)


Odg: Zelim vam svima _

Reply #2
tako je to gazda radio!
cast mi je bilo biti titov pionir i mladinac!
gazda koji je ceo svet drzao za jaja.

Odg: Zelim vam svima _

Reply #3
Bilo je časno živjeti s titom al još časnije boriti se za Hrvatsku iako nije sve onako kako smo mi u ratno vrijeme zamišljali ... pozdrav svima iz Vukovara
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Zelim vam svima _

Reply #4
Bilo je časno živjeti s titom al još časnije boriti se za Hrvatsku iako nije sve onako kako smo mi u ratno vrijeme zamišljali ... pozdrav svima iz Vukovara

u pravu si.
da smo imali pravog gazdu vukovar nikad ne bi pao ili bio zrtvovan,a poslije zaboravljem.pozdrav najvecoj hrvatskoj svetinji,a palima vjecna slava.


Odg: Zelim vam svima _

Reply #6
Bilo je časno živjeti s titom al još časnije boriti se za Hrvatsku iako nije sve onako kako smo mi u ratno vrijeme zamišljali ... pozdrav svima iz Vukovara

u pravu si.
da smo imali pravog gazdu vukovar nikad ne bi pao ili bio zrtvovan,a poslije zaboravljem.pozdrav najvecoj hrvatskoj svetinji,a palima vjecna slava.

Da u Hrvatskoj ima ljudi koji znaju cijeniti prirodna bogatstva ove države i ljude koji u njoj žive bilo bi nam puno ljepše živjeti u našoj domovini.
 
Franjo Tuđman je bio prvi Hrvatski predsjednik i diviti se Joži a pljuvati po Tuđmanu a zatim spominjati Vukovar i ljude koji su poginuli za Hrvatsku je jako neozbiljno i za tebe kolega Saraga.

Odg: Zelim vam svima _

Reply #7
i pukovnik ozne
ali u pravu si da nije bilo franje ne bi bilo hrvatske.
zasto se istinski heroji stvaranja hrvatske ne spominju.
nek nam ivan kaze sta je npr sa gospodinom kikasem.
covjek sjeo u avion ,dovezo oruzje,a neki ga odrukali.ko zna za njega.ako je ciro blazevic zasluzio da bude general u pravu si u potpunosti.

Odg: Zelim vam svima _

Reply #8
Ne zaboravite Savku,
na stvaranju nove hrvatske mislim da je ona pocela i zasluzna,
oprostite,nije ovo mjesto za to,?

Odg: Zelim vam svima _

Reply #9
I jedan i drugi imali si svojih svjetlih a bogami i tamnih trenutaka .. al ja sam za ono "o mrtvima sve najbolje" i ne mogu blatiti ni jednog ni drugog mada mi je Francek puno draži jer ipak imamo hrvatsku a valjda će se mlađi svojom pameću pobrinuti da ona bude bar pribložno onakva kakvu smo zamišljali dok je grmilo...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Zelim vam svima _

Reply #10
hrvatska i ponosni hrvatski narod postoj ovdje kazu od stoljeca sedmog i smatram da nije zasluga ni prvog ni drugog sto smo nastali.
ko da papu stavljas isperd boga.
u stvari nije me briga ni za jednoga.
samo znam da su svi pocevsi od matije gubca bili zagorci.
a matija gubec je digao bunu jer su im uzimali 10%,a sad svi sute.
imamo hrvatsku u tudjem vlasnistvu.na lizing,a rate ne placamo.


Odg: Zelim vam svima _

Reply #12
Imamo kakvu takvu demokraciju pa možemo govoriti što hoćemo, samo to kad pogledamo to je veliki korak naprijed.
 
Što je Franjo Tuđman dobro napravio a što nije nije važno koliko da je predstavljao ljude koji su ga izabrali a to smo svi mi koji živimo u Hr. Pljuvati po njemu je isto kao pljunuti sebi u tanjur iz kojeg jedeš.
 
No bolje da se ostavimo politike i kao što reko "zagi" je zakon  ;D :D ;D
 
Bolje je da slavimo na ovaj dan zagija od Plavog koji je snimao ekipu na kanalu iz zraka i zemlje  ;)

Odg: Zelim vam svima _

Reply #13
bit cete moji generali kad hrvatima pocnemo vracati ponos i oteto.