Skip to main content

Poll

Koja ja najjača ?

  • 'Ne želim da patologija jedne mizerije Hrvoja Šarage i njegovih potrčaka utječe na svakodnevnicu svih nas. '  Black Adder,( RC-Pilot)
    3 (15%)
  • 'purgerima će mo peći srdele  ,za slovence čuvamo podlanice i za tebe Gorane čavape' Josip Bibinjski (hr.rec.modelarstvo)
    1 (5%)
  • '.ne vrijedja me me to kao osobu,nego kao youbito pilota' hsaraga (Flyfreak)
    3 (15%)
  • 'pomoc im treba ali od  strucnih osoba u bijelom' Oldtimer (RC-Pilot)
    2 (10%)
  • 'Hebo vas filozofija zajedno samnom... ' Diogen (Flyfreak)
    2 (10%)
  • 'a fakat kenjam bezveze super je ispalo' Marijom (Flyfreak)
    9 (45%)

Total Members Voted: 19

Topic: Modelarska izjava godine 2009.-te (Read 9697 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Modelarska izjava godine 2009.-te

Na kraju svake godine bira se naj..naj
Ovdje biramo modelarski biser 2009.
Ako imate još kandidata, javite...


... i da nebi bilo 'nisam'  : Za sve izjave imamo backup, nemoj da moram sataviti skrinšot... :)


Damir

Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #1
smatram da bi prijedloge svojih bisera među prvima trebali priložiti i ŽAC, Wesp, Devastator i naravno gospon Žeravica


da ne zaboravim i Kobca spomenuti....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #3
Vrijeme je Došašća, Božić je pred nama - vrijeme ljubavi i mira, opraštanja....ajde ekipa počet ću misliti kako FlyFreak služi samo za zajebanciju.......
 
Toni

Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #4
Vrijeme je Došašća, Božić je pred nama - vrijeme ljubavi i mira, opraštanja....ajde ekipa počet ću misliti kako FlyFreak služi samo za zajebanciju.......
 
Toni

opraštamo dva mjeseca i pozivamo mladena da nam se prikljuci.....
cak i pare skupljamo da ga otkupimo

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #5
Vrijeme je Došašća, Božić je pred nama - vrijeme ljubavi i mira, opraštanja....ajde ekipa počet ću misliti kako FlyFreak služi samo za zajebanciju.......
 Toni


Pater Toni, prema trenutačnom poretku u anketi vidljivo vode izjave dobroćudnog sadržaja. Vidi se da su modelari sa FlyFreak-a dobročudni, empatični i susretljivi kolege !


Damir

Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #6
Vrijeme je Došašća, Božić je pred nama - vrijeme ljubavi i mira, opraštanja....ajde ekipa počet ću misliti kako FlyFreak služi samo za zajebanciju.......
 
Toni


evo kolega ja ti sve oprastam.pa cak i sto si zdrobio miraza.mir s tobom.
isto se nadam da ce nam gazda oprostit .


Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #8
dobri ste dobri... 8)  Diogen kako me zoveš pater pomislit ću da si ti papa  ;D
 
saraga prijatelju naši miragei će ponovno letjeti i izvan granica vidljivosti...uz onu staru mir i dobro ma gdje god bili  ;)
 
lp

Toni 

Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #9
dobri ste dobri... 8)  Diogen kako me zoveš pater pomislit ću da si ti papa  ;D
 
saraga prijatelju naši miragei će ponovno letjeti i izvan granica vidljivosti...uz onu staru mir i dobro ma gdje god bili  ;)
 
lp

Toni

ekipa...... kanal je još prazan a pive cekaju..... da nije možda mirage spreman ???

saraga ti si previše materijala izbacio...... sada sam oped morao dobro utvrditi gradivo citajuci
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #10
Marijom, mirage ponovno liči na avijun...čekam servo...mislio sam da mi je bio stradao samo jedan ali i drugi je naknadno pokazao sumnjive znakove tako da sam naručio i drugi... razmišljam još da li da napravim i vertikalac...
 
lp
 
Toni 


Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #12
Vrijeme je Došašća, Božić je pred nama - vrijeme ljubavi i mira, opraštanja....ajde ekipa počet ću misliti kako FlyFreak služi samo za zajebanciju.......
 Toni


Pater Toni, prema trenutačnom poretku u anketi vidljivo vode izjave dobroćudnog sadržaja. Vidi se da su modelari sa FlyFreak-a dobročudni, empatični i susretljivi kolege !


Damir

i vise od toga.

Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #13
Vrijeme je Došašća, Božić je pred nama - vrijeme ljubavi i mira, opraštanja....ajde ekipa počet ću misliti kako FlyFreak služi samo za zajebanciju.......
 Toni


Pater Toni, prema trenutačnom poretku u anketi vidljivo vode izjave dobroćudnog sadržaja. Vidi se da su modelari sa FlyFreak-a dobročudni, empatični i susretljivi kolege !


Damir

i vise od toga.

evo i ja ispo nejveci seronja.... koji more najviše kenjati bez veze
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Modelarska izjava godine 2009.-te

Reply #14
evo i ja ispo nejveci seronja.... koji more najviše kenjati bez veze
Naprotiv ! Ispao si iskren, bez skrivenih namjera, orjentiran prema tome da pomogneš kolegama modelarima, pa prema tome časno predstavljaš lik usera NFF !
Aferim!


Damir