Skip to main content

Topic: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded) (Read 42574 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #77
Imam 9XR Pro sa OrangeRX JR modulom. http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/%5F%5F90770%5F%5FOrangeRX%5FDSMX%5FDSM2%5FCompatible%5F2%5F4Ghz%5FTransmitter%5FModule%5FV1%5F2%5FJR%5FTurnigy%5FTaranis%5Fcompatible%5F.html
Potrebna je Spektrum DSMX 2.4GHz kompatibilna stanica (bitan note za OrangeRX modul -  firmware treba biti 1.2 ili novije).
Znači,ovo radi samo sa Spektrum stanicama i i njima sličnim npr:Orange T-six,DX6i i ostale DX-e  sa DSMX protokolo?ili sam u krivu?Ili pravu?Sviđa mi  se tako nešto maleno a da nije previše skupo.Dali se može staviti neki drugi RECEIVER na taj micro-mini quad ili baš mora biti taj DSMX?Hvala  :)

Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #78
Ok, koju onda kameru kupiti? Gledam sad na BG, ima ih milion slicnih... Eachine TX02, TX03, EF02, QX95, AIO... ovo ono.
Koju vi koristite?


Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #80
Jel to radi sa Fat Shark 5.8 receiverom ili treba neki drugi?


Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #82
E jbg, na BG je out of stock  >:( , koja druga je ok?


Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #84
Imam ti ja jednu potpuno novu TX03. Javi se u PM ako te zanima.

Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #85
Pozdrav ekipa,

eto riješio sam kameru (hvala kepy)!
Smontirao ju, kad ono malac jedva da se odlijepi od poda. Na ful throttle leti, ali je jako trom i stalno se borim da ne propadne. Znači tih dodatnih 4 grama od kamere mu je previše.
E sad, to su stock motori i jadna baterijica od 150mah, ali ok, mislio sam da će to ipak letiti puno bolje, samo će biti kratko zbog baterije, ali ovo je koma.
Propove sam srezao sa 4 na 2 kraka i bez kamere stvarno leti bolje i duže. S kamerom nikakve razlike.

Vidim da postoje kao neki "bolji" motori, ali reviewovi pišu da zapravo nema nikakve razlike u odnosu na stock motore.

hmmm, šta sad?




Odg: Tiny whoop (Blade inductrix upgraded)

Reply #89
Sys dobra glazbena podloga, Like za Fit  ;)