Skip to main content

Topic: Uvoz stanice - RITT dozvola (Read 35324 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #120
Sve što sam od njih uspio dobiti je ovo što sam već stavio par postova iznad. To ne priznaju jer nema direktive 1999/5/CE
Na stranici od HK, za HK-310, je CE declaration of conformity u uputstvima za upotrebu, ali od stanice Groupner XG-6i, koji je u redu, ali to ne priznaju za HK-310 jer stanica nije pod istim imenom.

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #121
Ok Tomislav, možda sam malo burno reagirao - ali da me se naziva p.! Morao sam na to reagirati pa makar si ti veteran kako kažu svi koji mi šalju poruke! Kako bi se ti osiječao da ti ja počnem tako pisati da si ovo ili ono a tek sam došao i još te niti ne poznam. Ali ok evo kako kažu trebam se ispričati,  pa moje isprike Tomislav!
:) :-*
To mi već ljepše zvuči.
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #122
ima li ko u splitu sa dozvolom da mi uzme turnigyjevu stanicu sa hobby kinga?

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #123
Pozdrav ljudi, novi sam ovdje, i imam neki mali helicopter na RC i sad sam narucio preko e-bay-a malo vecu igracku od 105cm za pocetnike, prvi put mi je to da sam nesto narucivao i neznajuci da ce mi trebat dozvola od hakoma, kako da dobijem tu dozvolu za ovaj helić:
http://www.ebay.com/itm/280541116011?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1067wt_1185

Svaka pomoc i svaki savjet su dobrodosli.
Sad sam si razmisljao ako ne nadem taj ec declaration od toga da nadem ako ima od nekog drugog sto je te velicine, ako ima tako nesto i ako bi to proslo...
Hvala!

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #124
Bojim se da si se zaribal. Pozitivno je to da seller prihvaća povrat, ali poštarinu ćeš morat platit.
Pošalji selleru mail što prije, pa ga pitaj za to. To ti je jedini način, a naša carina neće prihvatit ništa "slično". Dokument mora biti naznačen baš za taj konkretan proizvod koji si naručio.

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #125
Prijatelju, neče ti proći od neke druge firme ali probaj (sumnjam). Na tom linku što si dao imaš s desne stane je naziv trgovine od koje dolazi hely (ebatteryoutlet ) pošalji njima e-mail i pitaj ih da ti pošalju ec declaration, mislim da češ tako riješiti bez problema. Samo im naglasi da mora sadržati CE DIRECTIVE 1999/5/EC na CE DECLARATION OF CONFORMITY. Tako sam i ja riješio za neki s ebay-a.
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #126
hk-310 stigla  doma bez carine i RITT dozvole   :D


 

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #128
Ukoliko netko želi naručiti Futabu 3PM-X, evo provjereno valjane izjave o sukladnosti, sa svim potrebnim direktivama:

[attachimg=1]

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #129
Znači prošlo kos sikirice ili se još čeka?

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #130
Prošlo kod Sikirice.   ;)

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #131
Prošlo kod Sikirice.   ;)

Ma to te ja pitam!!
Sikirica je zakon.
A da vidiš mailove koje sam mu pisao. Stvarno je korektno odgovorio i sve super. Drago mi je da se riješilo!

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #132
I dečki - što sam pročitao u drugom postu da više netraba dozvola za stanice RITT, ili netko tamo kaki pomalo! Htjeo sam kupiti stanicu ali mi se neda navlačiti opet s dozvolama pa pitam, Trebali još uvijek dozvola ako ode kod našeg sikirice ili netreba?????
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #133
ne treba više