Skip to main content

Topic: Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici? (Read 2612 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici?

Dakle! kao što naslov kaže dali neko možda zna za Hitec optic 6 kompatibilne prijamnike,jer me original košta 45 Eura? 8)
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici?

Reply #1
Dakle! kao što naslov kaže dali neko možda zna za Hitec optic 6 kompatibilne prijamnike,jer me original košta 45 Eura? 8)


Ne postoje za sad, imam neku informaciju iz FrSky da rade na tome ali o tome cemo drugom prilikom...

Odg: Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici?

Reply #2
Dakle! kao što naslov kaže dali neko možda zna za Hitec optic 6 kompatibilne prijamnike,jer me original košta 45 Eura? 8)



vejt a minit :)


Koja frekvencija; 35 Mhz, 2,4 Ghz ili....? Imas li Spectra modul na stanici ili "obicni" modul?


Malo opisi ako hoces suvisli odgovor.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici?

Reply #3
Spectra je modul, isti ko i na Aurori

Odg: Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici?

Reply #4
Spectra je modul, isti ko i na Aurori


E je.. ga. Da li Spectra 35, 40, 72 Mhz ili Spectra 2,4 Ghz?
Ako je ko na Aurori onda predpostavljam da je 2.4 Ghz. Za sada mi nije poznato da netko proizvodi klonove Hitecovih 2,4 prijemnika.
Da, u pravilu Hitec radi sa Hitecom, Spectrum sa Spectrumom, Futaba sa...  itd.
Rjesenje je staviti umjesto spectre 2.4 neki kineski modul (Corona, Assan, FlySky, FrSky, FlyDream itd itd. Inicijalno je to oko 40-50 $ sa jedniom ili dva prijmnika u combou. Prijemnici su tada puuuno jeftiniji, oko 20 $ (manje-vise).
Za Optic 6 pasu moduli koji su namjenjeni za futabu. A na kraju ti i dalje ostaje origigi modul i prijemnik.


Jedino ako raspored pinova na spectri nije isti kao i na kinezima (nesto mi se cini da sam citao da je problem) onda ti preostaje malo hakiranja (ugradis neki DIY modul).


Eto, ja se vise necu javljati da ne pametujem previse  :-X


Pozdrav
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici?

Reply #5
odgovara od FrSky modul za Futabu u Hitec Optic Sport 6, ide ko u kuminu, na dlaku

Odg: Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici?

Reply #6
Eto, rjesenje je tu  ;)
A reko sam da se necu javljati. E bas sam lazov  :-[
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Hitec optic 6 kompatibilni prijamnici?

Reply #7
a da li rade kristali od futabe 35 mhz u odašiljaču hytec prism 7x?graupnerovi orig mi ne rade,ako neko zna koji su komp sa hytec?