Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 117594 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #180
Nedavno sam postavio oglas o kupovini prijemnika 35MHz:
U rekordnom vremenu javio mi se kolega ''Remote'' sa ponudom da mi pokloni
3 (TRI) takva prijemnika sa kristalima. O svom trošku je i poslao te prijemnike poštom.
Stigli su za manje od 24 sata kompletni i neoštećeni
Neizmjerno sam zahvalan na tome.
Veliko HVALA ''Remote''.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #181
Forumskom kolegi Faldomaku (Renato) ,KAPA DOLJE ....Nekidan smo obavili trgovačku transakciju i oduševio me je brzinom i povjerenjem .....Renato, pravi ste gospodin..!!  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #182
Remote (Mes) pa upravo je obratno - Vi ste bili taj koji je strpljivo čekao cijeli moj godišnji. Vi ste poslali paket hitnom dostavom, pažljivo sve upakirali i brinuli se i provjeravali dali je sve ispravno stiglo. I još poklonili vrhunske propelere. Puno puno Vam hvala i mogu samo reči čovjek i po - ljudina.

Bilo bi i krajnje vrijeme da konačno ispijemo po koju bevandicu - evo obečajem javim se prvi puta kada sam blizu Splita i naravno isto očekujem od Vas kada ste blizu Zgb.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #183
Evo da se zna...sve stoji ...ali ste Vi, Renato, sve platili UNAPRIJED,a niste znali kakav će ishod biti , i zato još jednom hvala na povjerenju.... ;)...a za bevandu i još ponešto imam open mind.... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #184

Evo da se zna...sve stoji ...ali ste Vi, Renato, sve platili UNAPRIJED,a niste znali kakav će ishod biti , i zato još jednom hvala na povjerenju.... ;)...a za bevandu i još ponešto imam open mind.... ;D

Koji kontrast vas dvojica radite onoj temi sa "napisi pricu"...

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #185
Kolega frankycro - Oko 16h sam uplatio FPV monitor (internet banking), a već drugi dan je bio kod mene u ZG-u oko 11h.Čak sam dobio i "iber" kabel za napajanje.Stanje kao u oglasu.Čak ima tj. nema BLUE SCREEN :).
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #186
Vjerujem da na ovom forumu ima puno dobrih ljudi, ali u ovom slučaju pohvalio bih nekoliko.
Svojevremeno sam stavio oglas za kupovinu prijemnika na 35 Mhz. Odmah se javio kolega ''Remote'' i ponudio besplatno tri prijemnika. Prijemnici su bili ok, ali je problem bio u kristalima koje je teško nabaviti.
Zamolio sam za pomoć Damira - Diogena i kao profesor Baltazar, čini mi se da je on uključio svoju mašineriju. Uglavnom prijemnici rade punom parom.
VELIKO HVALA članovima foruma: Remote, Diogenu, Kingu i ostalim članovima foruma koji su na Diogenov oglas odmah slali odgovore i ponude.
Volio bih i na dalje da ostanemo prava ekipa ''Freakova''

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #187
Kolegi Faldomaku veliko hvala na pomoći u nabavci servo ekstenzije.
Pravi duh forumske pomoći.

Pozdrav svima iz napokon sunčanog Kastva :)
ko pita više zna

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #188
Je, da, Faldomak me je jako iznenadio. Nisam navikao na takvo što od današnjeg kapitalističkog društva. Čovjek mi pošalje prijemnik, cijena mu je bila 0 kn. Stigne mi nakon 3 dana, poštar trubi s motorom pred kućom, potrčim u kuću po novčanik, kad ono, nema potrebe! Čovjek mi je i poštarinu platio  :D

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #189
Meni je isto sto puta pomogao, šta drugo reći nego ljudina!
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #190
Meni je poklonio motor za AcroMastera kad mi je bilo najteze i kad nisam imao sto letiti...
Nema rijeci kojima mogu opisati svoju zahvalnost!

Da ne spominjem sve savjete koje je dao meni i mojoj ekipi!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #191
Scaevola-preporucujem svima da kupuju od ovog covjeka,kupio sam od njega motor (3200kv) uz njega mi je poklonio i bullet konektore zenske sve ispravno,prva kupnja na forumu i odmah uspjesna :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #192
pohvalio bi ovim putem gos kenana stvarno je gušt trgovati sa njime kupiš tri batke a gratis dobiješ tri serva i prop,čovjek je stvarno ljudina i po,hvala mu puno

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #193
naš kolega Herman je još jednom pokazao kako je Velik! Neću detalje pisati, no;

FALA STARI!

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #194
I ja LAJKAM kolegu Hermana, davno me iznenadio u Sisku s nećim što mi je trebalo, ne samo da mi je to dovezao nego i poklonio
Karlo. 098-711-540, Sisak