Skip to main content

Topic: Natječaj za novi FlyFreak logo (Read 25942 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #30
E tak je :)
BTW Luxo ak ti se da, stvarno daj malo truda i ubaci nekakav avion još uz taj heli, ravnopravno u istoj veličini, super mi ovo izgleda :)
MAK Zapad

Odg: Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #31
svasta. nije moja oprema u logu pa necu to.  ::) drugi put na livadu uzimam lopaticu i kanticu od klinaca, vidim da ima kandidata za igru  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #32
a da napravi samo FF s tim da su jedno drugom okrenuti ledima i da od krakova izbrije heli ljevo a avion desno?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #33
a da napravi samo FF s tim da su jedno drugom okrenuti ledima i da od krakova izbrije heli ljevo a avion desno?

Neloše!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #34
momak je cudo!
leti, crta, otvoren je za prijedloge....
svaka majka bi ga za zeta pozeljela
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #35
prijedlog logo 2:

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #36
[attachimg=1]

Ono sa leđima okrenutim FF ne dela :(. To je to od mene... :P
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #37
jebenica! brijem da bu u tisku izgledalo super
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #39
ako uzmemo logo od luxa, valjalo bi sabrat 28 kn za cevape da nije radio dzaba :D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe



Odg: Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #42
pozz ja sam iz bosne jel to kakav problem?

Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #43
pozz ja sam iz bosne jel to kakav problem?
je ak bus nam dirao zene :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Natječaj za novi FlyFreak logo

Reply #44
haha mas  necu premlad sam da ti diram zenu zanimalo me dalk je ovo samo za RH ili moze i bosna?