Skip to main content

Topic: pitanje/prijedlog (Read 15146 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #30
Ajmo na livadu pa da vas sve (osim nekolicine) požderem sa svojim nitro smradom u zraku, daj tebrex hoću si sad i ja malo ego napumpat!  :D
MAK Zapad

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #31
ljudi osli smo skroz u krivi smjer..
pogle kolko ste se raspisali..
sta ste pametno napravili?!? nista, krivi su se nasli prozvani.

ne znam što si ti očekivao od ove teme...

forum je super, ali ovakva "ozbiljna" pitanja i teme nisu nikad dobro prolazile

bila je pred par mjeseci pokrenuta rasprava o uređenom letjelištu o kojem "svi sanjaju i vape za takvim" pa kad sam krenuo nadobudno nešto konstruktivno napisati, odma se našao netko da se "izdr..." po tome i kad sam mu odgovorio u njegovom stilu lik mi obriše mi postove...
(taj netko bi bio moderator jazavac)

na to nitko ni a...

mjesec dana kasnije, slična tema, ... puno priče, rezultat 0

malo kasnije, opet je bilo brisanja postova bez veze (ne meni)

i sad bi ti da se nešto pametno napiše...

na žalost o tome možeš samo sanjati

ponavljam, forum je super za neke stvari, ali ostalo moraš potražiti drugdje

školica je naravno za svaku pohvalu

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #32
je, je, tako ćemo sigurno napredovati u komunikaciji... not

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #33
brijem da su ovakve teme korisne da se ekipa na forumu upozna, a to si i htio, zar ne?

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #34
kak se rasprava nastavlja, broj postova počeo smanjivati a gledateljstvo se povećava :)

čini se da je to to od teme

odjavljujem :D


Odg: pitanje/prijedlog

Reply #35
nekako imam dojam da je cenzura odigrala svoje..ili su se izlagaci sami obrisali..samo nebo zna..i admin  :D

kaj se tice teme, to je presmijesno..bavim se netom od doba kada net nije ni postojao, da, dobro ste procitali,nije postojao vec su bili to samo individualni bbs servisi koje sam i ja i ostali entuzijasti i vizionari koristili..tak da sam odavna upoznao mentalitet ljudi na mrezi i do dana danasnjeg nije se promijenio..cak stovise, toliko je nazadovao da je presmijesno da umjesto da je ovo idealan medij za komunikaciju postao je marginalno reklamiraliste frustriranih egoista..

uopce ne razumijem potrebu da se ima upaljen brojac postova, da postoji thumb up/like opcija, da se toliko netko trudi cenzurirati necije misli..pa jel uopce zna ekipa sto znaci forum i koji je smisao te rijeci??? dali zna ekipa da postoje tajni podforumi na kojima opet moze ekipa brijati svoje...forum je nacin komunikacije mnostva ljudi no na kraju ispada da je sve samo ne to..

nevjerojatna je stvar da ama bas na svakom forumu, a clan sam jakooo puno foruma, sto aktivno sto pasivno, uvijek ima tupave ekipe koja se petlja u prodaju, laprda kojesta, pravi se prepametna, ima najveci pimpek, hebe tri sata bez prestanka i tako to. kako sam okorjeli igrac fps igara, prosao sam zaista svega pa nikada nisam skuzio recimo ekipu koja vara tj koristi cheatove kako bi stekla prednost..ili recimo kada sam se aktivno utrkivao, ekipu kojoj je fora voziti u kontra smjeru i sudarati se s trkacima..no kako smo mi samo otpadak prirode koji je dobio nekom bolesnom carolijom mozak, uopce me ne cudi da je postotak tupana skrivenih iza nikova i ekrana u tolikom broju.

kaj se tice postanja videa, i dokazivanja time kakav si pilot i imas li veci pimpek od nekog drugog je cudna ideja. ja osobno nisam dosao ovdje da pokazujem kaj znam niti da se na ikoji nacin hvalisem a onaj ko je ili ga to pali je njegov problem, ne moj...ili da steknem ugled kaj sam bolji od nekoga. ako vec budem imao nekakav ugled kod letacke ekipe neka je to mojim radom, zalaganjem ali ponajprije svega od dobrih prijateljskih odnosa. puno mi je vaznije kakav je tko covjek nego kako leti. to se uostalom i vidi iz dana kada se nademo na livadi a cak ni ne poletimo (ajd, razlog je vjetar) jer se zapricamo i laprdamo o svem i svacem. nadisemo se friskog zraka, uhvatimo malo sunca i odemo doma nasmijeseni i mentalno odmoreni. mogu i stavit pokoji video naseg laprdanja..nije neko letenje al eto, da mi ide u brojac postova  ;D

tako da se spori, uopce ne slazem s idejom da je postanje videa nekakav dokaz ili da nam treba takav dokaz za pilotiranje..budimo radije ekipa letaca, druzimo se, letimo, slazimo avione/helice i to je ono kaj bi nas trebalo povezivati. meni pimpek nebu narastao ako budem super letio ali nebu ni nikome drugome. ako je pomislio da bude  ::) iz prilozenog citaj mojih videa dobro se vidi moja zanesenost i odusevljenost ovim hobijem pogotovo od kada koristim kameru u letenju..vidi recimo onaj neprocijenjivi osmijeh mirca kada slaze svoju novu igracku..ovako kako predlazes, ako video ili nacin letenja bude nekakvo mjerilo u letackom drustvu onda ce to vrlo brzo postati vrlo uzak krug ljudi jer ce svi ostali zeljni drustva i prijateljstava pobjeci glavom bez obzira.

tako da luxo, svi mi jako dobro znamo koliko je tesko i koliko si recimo ti truda i sati ulozio u onakvo prejebeno letenje s helicom no to je samo nesto kaj si ti naucio i znas, ali nije mjerilo kakav si covjek...postoji natjecanje i tamo mozes pokazati svima tko si u letenju, no forum je mjesto na kojem smo svi ama bas isti i svi imamo isti rang..kako ce se tko ponasati, i kakvu ce sliku projicirati drugima je individualna stvar.

oh, eto zvoni pnunjac...vrijeme je za livadu...esej mogu nastaviti drugi put..iako brijem da nebudem..sve je receno..s moje strane  8)

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #36
mene zanima od kuda ste vi to sami naucili sve o modelarstvu?
struja zakon, nitro USTAV

pitanje/prijedlog

Reply #37
mene zanima od kuda ste vi to sami naucili sve o modelarstvu?
pitali smo na forumu...
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #38
mene zanima od kuda ste vi to sami naucili sve o modelarstvu?

O modelarstvu (avio) sve kaj znam sam naučio od tate (Pongra na forumu), a o helićima razni videi po netu (Finless Bob prvenstveno), Helifreak, RunRyder, nešto rcgroups...
Nisam znao ama baš ništa o helijima do 8. mjeseca prošle godine, ali mi je bio gušt (i još uvijek je) čitati, proučavati itd.
Na to sam mislio da sam sam naučio sve kaj znam. I tak može svatko, samo treba puno vremena
MAK Zapad

pitanje/prijedlog

Reply #39
mene zanima od kuda ste vi to sami naucili sve o modelarstvu?

O modelarstvu (avio) sve kaj znam sam naučio od tate (Pongra na forumu), a o helićima razni videi po netu (Finless Bob prvenstveno), Helifreak, RunRyder, nešto rcgroups...
Nisam znao ama baš ništa o helijima do 8. mjeseca prošle godine, ali mi je bio gušt (i još uvijek je) čitati, proučavati itd.
Na to sam mislio da sam sam naučio sve kaj znam. I tak može svatko, samo treba puno vremena
ma ne lazi?! priznaj, pito si na forumu... a i pongra nije znao nis dok nije otkrio forum...
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #40
OK priznam, sve sam saznao na forumu

MAK Zapad

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #41
 :D :D Spori je tak je sve sa foruma...
čitam , gledam i pitam ...

a iskreno ne kužim čemu sve to ... i tak nas je relativno malo...



pitanje/prijedlog

Reply #42
pa bas zato... da se prestane mazat ljudima oci i da se prestane mistificirati sve ovo... mozda nas bude vise
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #43
pa bas zato... da se prestane mazat ljudima oci i da se prestane mistificirati sve ovo... mozda nas bude vise

ak je tak onda se slažem ... definitivno..
pomoći jedni drugima... upoznati se i druženje uz letenje bez puno filozofije i filozofiranja...

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #44
Robi ja sam pripremil auto za sloveniju :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C