Skip to main content

Topic: accucell kaze "connection break" (Read 4514 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #15
Dali si probao mjeriti čeliju po čeliju, šta kaže?
Jesi probao na drugi punjač puniti?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #16
Celija je jedna 3.9, jedna 4.
Nemam drugi punjac.

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #17
Bilo bi dobro da i to isprobaš prije nego je baciš u kantu za baterije.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #18
ako je bila u moru... stari odloži je na mjesto gdje se baterije odlažu i gotovo, baterije nisu skupe i kupi si drugu

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #19
ako je bila u moru... stari odloži je na mjesto gdje se baterije odlažu i gotovo, baterije nisu skupe i kupi si drugu
baš obrnuto ,skupe su, jer ih poštarina pojede,bar ja tako mislim ;) .Ja već neko vrijeme nakon onog mog problema sa baterijom nemogu si priuštit tj. odvojit za jednu jedinu :( .Teška vremena prijatelju moj ,netko ih odnio.

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #20
ma znam ali ako se nezgoda dogodila s tim se treba pomiriti, drugi puta će se paziti a isto tako imaju grupne naruđbe koje treba pratiti, evo tomoooo radi naruđbu pa ako netko nešto treba...

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #21
nespravne baterije koje su za bacit je najbolje čuvat u metalnoj kutiji recimo od  one velike konzerve  ili nešto slično tome ,može i sa poklopcem. ;) .I uvijek  se od tih baterija dade naprivit neka 2S ili  1S baterija za lagane modele kao što Diogen radi i svaku mu čast na tome,tko zna zna 8)

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #22
Batka je ok,ali ocito jedna zica na balans konektoru nema spoja!

Postoji mogucnost kada opteretis bateriju da ce svi spojevi i lemovi jednostavno nestati!

Sol ubije bas sve!

Odg: accucell kaze "connection break"

Reply #23
Pa ESC ima cutoff da više ne radi throttle ispod nekog napona. Možeš ih isprazniti do kraja tako da mrdaš servače do iznemoglosti ili spojiš na neko trošilo. Mi na livadi obično probijemo šrafcigerom i vozi :)