Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 780004 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2520
Alliexpress je katastrofa sto se tice otvaranja spora, i naravno nikad novce docekat dok ti vrate.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2521
Molim za savjet.
Naručio sam s BG još 20. 11. 2016. četiri paketića, sve sitno od 20 do 30 EUR vrijednosti. Tri su mi pošiljke došla (dvije 15.12. i jedna 22.12), ali četvrte i dalje nema. Ta, nedostajuća pošiljka ima Tracking number: RS505603050CN

[/size]Gdje god da gledam postoji zapis da je pošiljka poslana prema Hrvatskoj, ali nikakvih daljnjih informacija nema, a što je još gore nema niti pošiljke.  ??? Dosada nisam imao problema sa dostavom, ali je malo neobično da samo jedna pošiljka toliko kasni, pa me zanima na koji način mogu provjeriti gdje je završila te kada je mogu očekivati.Zvao sam Hr poštu, a oni kažu da upit za traženje može dati samo pošiljatelj tj. BG. S druge strane ne znam gdje da se na njihovom siteu žalim da pošiljka nije stigla. Ima li netko takvih iskustava?



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2523
Strpljenja i vjerojatno ce doci.
Mojem paketu je trebalo 40 dana od kine do zagreba.

[attachimg=1]

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2524
Dolazi ti najkasnije slijedeci tjedan  ;) treba skoro puni mjesec dana pogotovo kada ide preko GUANGZHOU-a :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2525
Ja danas dobio chaoli motorice male koji su kupljeni 03.11.
Danas ujedno dobio i resendane iste motore koji su poslani prije desetak dana. Nema pravila

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk





Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2529
Ja danas dobio chaoli motorice male koji su kupljeni 03.11.
Danas ujedno dobio i resendane iste motore koji su poslani prije desetak dana.


A kako je došlo do resend? Pitao si gdje su? Nekako se žalio?
Ja ti cekam 30 dana i onda saljem resend quote. Dakle kod ne pracene posiljke to mozes jer zna koji puta ne doci jer si netko prisvoji paket. Tako mi je trenutno sa kamerom. Nema je a u hr je usla 3.12.
I onda ih tjeras da ti posalju i na kraju kreteni posalju sa tracking brojem i dodje za desetak dana

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2530
30 radnih dana je napomena na ovo gore

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2531
Vec duze vrijeme za svaku narudzbu pitam sellera da makne natpis malik paket s paketa.
Nekada upali, nekada ne, ali nasa posta je i tome doskocila :) ako je rijec o malom paketu uredno naplate 4.5 kn, ako nema natpisa i nema temelja po kojem mogu naplatiti 4.5 kn, onda za svaki dan sto je paket kod njih naplacuju lezarinu od 2-3 kn.
Lezarine nema za male pakete :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2532
Danas mi je stigao paket ( kutija cca 20*15*10) sa hobby king eu skladište naručen 27.12.2016. Zanimljivo mi je to da nisam morao platiti 4.50 kn.
Kaže mi poštar da se nešto mjenjalo i da se to više neče plačati za pošiljke koje idu zračnom poštom?!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2533
Novi rekord,
Kolega je nešto naručio sa ebaya u 8. mjesecu 2016.
Davno su mu vratili novce jer paket nije došao, on zaboravio da je to i naručio.
Kad neki dan stiže paket :)
Samo 4+ mjeseca je trajalo hehehe.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2534
Pokupio malo prije paket na kojem pise Gift, ne pise niti Small Package niti Petit Paquet, pise Air mail i platio 4.5 kn, kak se u posti sjete tako te okinu :)