Skip to main content

Topic: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti (Read 7289 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #30
a, imas imas... mislim da te neko snimo na maidenu 600tke ;)

Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #31
Nisam snimio ništa dalje ali evo opet prvi let 450tke..

HK450 V2 Maiden!

Budem snimio kad idući put letim.. Bit će i naopacke!
Audio je bezveze, originalni audio sam slucajno pobrisao tijekom editiranja.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #32
neka je stari, nema veze.... čisto da pokušamo skupit sve videe od svih nas tu kaj se igramo vrtoletnim igrackama.... neki su preumisljeni, ne zele nova poznanstva, pomalo ugrozeni i tak.... juro od tebe najvise ocekujem ;) uvjeren sam da bas zbog tebe postoji tracak nade da se organizira neakvo natjecanje kod nas.... sad kad krenes s 550, heli dizajneri ce se borit da dodu do tebe.... javi ak bus trebal managera :D ;D


Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #34
joj shimpa, nije ak hocu/emo, samo stavi.... treba heli znat i u hoveru drzat.... sto neki misle da je p..... dim jer tak izgleda.... a jako je daleko od toga.... lijep video!!!

Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #35
Evo jedan od Shimpe na početku

http://www.youtube.com/watch?v=Hpaiwij4sQc

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #36
neka je stari, nema veze.... čisto da pokušamo skupit sve videe od svih nas tu kaj se igramo vrtoletnim igrackama.... neki su preumisljeni, ne zele nova poznanstva, pomalo ugrozeni i tak.... juro od tebe najvise ocekujem ;) uvjeren sam da bas zbog tebe postoji tracak nade da se organizira neakvo natjecanje kod nas.... sad kad krenes s 550, heli dizajneri ce se borit da dodu do tebe.... javi ak bus trebal managera :D ;D

Hahaha, hvala! Htio bih probat letit s 450 ko na simulatoru pa kaj bude, bude. Mora past jednom i ovak i onak. Samo treba knedlu progutat i izvježbat piro flipove visoko gore (napokon, ja, Kovačević, Jurica, nakon dvije godine pokušavanja sam danas, 3.6.2013. uspio napravit piro flipove kak spada na simulatoru.  :D ). Stvarno bi mogli napraviti nekakvo natjecanje ovo ljeto.. "Heli Masters Croatia"  :D. Natjecanje u preciznosti, 3D letu, ko ode više, hover itd.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX


Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #38
tenk ju sveMirac ;)

Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #39
Budem potražio pa stavim par svojih, nije nešto super, nema 3D samo letuckanje okolo. Stavim navečer.


Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #40
Malo mi je glupo staviti svoje snimke pošto ne letim već skoro 2 godine, nekako bi mi bilo fake ali odlična inicijativa da se objedine domaće video snimke u jednoj temi, super letovi dečki. Nadam se da će biti još snimka, gušt je gledati domaću ekipu kako mlatari zrakom hehe

 Jura super ti ide, samo tako naprijed, još malo pa invert, ma naš budući tareq :)
InnovationMatters

Odg: Video , ajmo dečki stavite nekaj da gledamo, nemojte se sramiti

Reply #41
Stavite video, zašto bi bilo glupo?
Hvala, samo trebam naopacke (piro)hover, uviježbat (piro) hurricane, transitione, funnele, loopove, tic tocove (sve 4 orientacije), rainbowe te se riješit straha i od helikoptera i da eksperimentiram i onda budem mogao napraviti lijep 3D let, još kasnije piro flipove i te ostale malo(meni) teže manevre.
Lakše reći nego učiniti ali mislim da ako se riješim straha da nema problema (od helikoptera i spajanja manevra, kao napravit figuru loopa dok flipam helikopter ili dok tic-tocam itd. Za pad me nije briga, ak se desi, desi se, na 550 budem vjerojatno imao drugacije stajalište haha.).
Jedini problem je kaj nemam kaj letjeti sad.. (450tki treba poštelat pitch zbog nove glave.. Na oko mi izgleda da ima + 3,4 s palicom u sredini u IU ali pitch guage mi pokazuje 0*.. Trebao bih na digitalnoj to napravit.)

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX