Skip to main content

Topic: Mikado LOGO XXTREME (Read 9748 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #30
U odnosu na Kasamu je preskup.


Premalo CNCa i blinga. Kasamu imas sta slagat mjesec dana.

Kako kome... 2x bi rađe Loga. I kakav bling? Kasama je ružna ko lopov (kako kome).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #31
Mmmmmmmm, kako ljepo nestokopter! Mnogo novac ipak. ;D
3 x rc helikopter :P



Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #34
helikopter za po doma  ;D

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #35
Je, pa kakvo je vrime vani ovi za po doma su i najbolji trenutno. ;D
3 x rc helikopter :P



Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #38
Kasama uvijek prije Mikada u mom slučaju  :)
MAK Zapad

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #39
Meni Kasama isto fora izgelda, ali su je mehanicki zakomplicirali do bola.

Ima milion stvari kaj mozes potrgati kad padnes. Puno vise nego na nekom "obicnijem" helicu.
Da ne kazem da trebas jake servace za njihov sustav poluga.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #40
Cijela ta skalamerija oko servaca je zbog toga da budu MANJE optereceni.
Opterecenje ima samo komponentu momenta oko osovine servaca, nema savijanja zbog toga sto je poluga odvojena i ima svoje lezajeve, da ne govorim o elasticnoj spojci izmedju servoa i poluge.
U slucaju blokiranja swasha otici ce samo diskovi elasticne spojke a ne servoi.
Rep je remek djelo strojarstva sa malim zatvorenim reduktorom sa stozastim zupcanicima sa kosim zubima, poluzje repnog swasha je slop free ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #41
Super, komplicirano je uvijek bolje :)

A part count ide u nebesa....
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #42
Cijela ta skalamerija oko servaca je zbog toga da budu MANJE optereceni.
Opterecenje ima samo komponentu momenta oko osovine servaca, nema savijanja zbog toga sto je poluga odvojena i ima svoje lezajeve, da ne govorim o elasticnoj spojci izmedju servoa i poluge.
U slucaju blokiranja swasha otici ce samo diskovi elasticne spojke a ne servoi.
Rep je remek djelo strojarstva sa malim zatvorenim reduktorom sa stozastim zupcanicima sa kosim zubima, poluzje repnog swasha je slop free ...

Điz, WTF! man. Igramo se, ne letimo u svemir! Previše energije za RC heli. Mislim Align u zraku stvara čuda, deblji bankovni račun ga nebu letil, ti buš ga moral letit. Ali mislim, what ever makes your boat float! Imaj ga na polici i divi se njegovom reduktoru...

Naravno... uz svo dužno poštovanje ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #43
Cijela ta skalamerija oko servaca je zbog toga da budu MANJE optereceni.
Opterecenje ima samo komponentu momenta oko osovine servaca, nema savijanja zbog toga sto je poluga odvojena i ima svoje lezajeve, da ne govorim o elasticnoj spojci izmedju servoa i poluge.
U slucaju blokiranja swasha otici ce samo diskovi elasticne spojke a ne servoi.
Rep je remek djelo strojarstva sa malim zatvorenim reduktorom sa stozastim zupcanicima sa kosim zubima, poluzje repnog swasha je slop free ...

Điz, WTF! man. Igramo se, ne letimo u svemir! Previše energije za RC heli. Mislim Align u zraku stvara čuda, deblji bankovni račun ga nebu letil, ti buš ga moral letit. Ali mislim, what ever makes your boat float! Imaj ga na polici i divi se njegovom reduktoru...

Naravno... uz svo dužno poštovanje ;)

Ova ti je zlata vridila.
3 x rc helikopter :P

Odg: Mikado LOGO XXTREME

Reply #44
Ja volim šarafit.
I volim kad lijepo izgleda.
Strojar sam po struci i volim kad je nešto napravljeno poštivajući pravila struke.
Da je to overkil za RC helić nema dvojbe, pa šta?
Isto vrijedi i za držanje u vitrini, niste nikad čuli za kolekcionare? Netko skuplja poštanske marke a ja heliće! ;D
U izradi je i odgovarajuća vitrina koja će sakriti kolekciju od pogleda ukaćana.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG