Skip to main content

Topic: Moj Tarot 450 (Read 7875 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj Tarot 450

Reply #31
usput, da li >Tarot FBL sistem paše na 450PRO heli s HK-a? Znači mehanički dio?

Odg: Moj Tarot 450

Reply #32
Ajde, ak on veli da koristi HXT 900, vjerovat ćemo mu  :)

Da, Tarot glava paše na HK450 plug'n'play
MAK Zapad


Odg: Moj Tarot 450

Reply #34
- "SI VIDIO?!"
- "NE!"
- "Nisi OVO vidio?!"

Ahahahahahhahahahha  :D

Mali autorotira k'o sedamstotka  :) Nije mi se baš letjelo, pa sam skurio 5 batki na autorotacije  :)
MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #35
Pitanje ekipi:

Kad sam u brzom letu unatrag, recimo odem visoko zapičim rep prema zemlji i pitch na sredinu, okrene mi rep za 180° kad postigne full veliku brzinu (ista priča kad se full brzo zapičim unatrag)
To mi se već jednom dogodilo (ostao sam bez repa) jer mi je onaj "grub-screw" koji drži tailblade holdere na osovini popustio. Stavio sam taj novi šaraf i loctite gore naravno, ali izgleda da opet popušta. E sad ne znam da li servo ne može držat (MKS 8910) ili taj šaraf ne drži?
MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #36
Evo Mirac dernuo jednu jebenu fotku  :)

MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #37
Fakat dobra fotka!!!
Svaka čast!

Sa čime je snimano,i video?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Moj Tarot 450

Reply #38
Mirac je fotkao s nekim Canonom, ne sjećam se sad točno modela, bude on detalje napisao. Kamera je GoPro, možda ima koji dobar kadar, budemo vidjeli kad Mirac to pregleda.
MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #39
Mirac je fotkao s nekim Canonom, ne sjećam se sad točno modela, bude on detalje napisao. Kamera je GoPro, možda ima koji dobar kadar, budemo vidjeli kad Mirac to pregleda.

mislim da je fotić 50D, već ja snimio fotić :D

A objektiv pretpostavljam opet isti 2.8F 200mm (da ga imam kao da bi drugog nekog i korisitio), ali neka dotično me ispravi :D


Re: Moj Tarot 450

Reply #41
Samo jedna informacija, nastelajte si svi rep u rate modu da ne drifta ako niste, meni nije drzao kod brzih funnela i hurricanea u rikverc, nakon kaj sam to slozio beba. Mislio sam da me zeza repni servo, na srecu nije.
Ovaj tjedan ode Tarot u nove ruke, tak da se selim iz ovog threada u Velo 50 :)
Super helici su te 450ke, sve se bojim kakva bu .50ka hehe

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
MAK Zapad

Odg: Re: Moj Tarot 450

Reply #42
Samo jedna informacija, nastelajte si svi rep u rate modu da ne drifta ako niste, meni nije drzao kod brzih funnela i hurricanea u rikverc, nakon kaj sam to slozio beba. Mislio sam da me zeza repni servo, na srecu nije.
Ovaj tjedan ode Tarot u nove ruke, tak da se selim iz ovog threada u Velo 50 :)
Super helici su te 450ke, sve se bojim kakva bu .50ka hehe

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Hvala za info,ali trebati ce jos dugo dok se dodje to toga :D..treba napomenuti da se cesce provjeri vijak koji drzi rep na osovini :)
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Moj Tarot 450

Reply #43
kenobi ovaj esc sta imas jel imas koji viska za prodat i jel ti stane u frame?
daj koju sliku kako si ga montiro thx

Odg: Moj Tarot 450

Reply #44
Ej, nemam viška nijedan nažalost, ne stane u frame, ali to se rješava dremelom (odrežeš dio karbona) ili metalnim upgrade-om (po meni puno bolja solucija jer je to ujedno i anti-taco (znači da ti se ne sje*e baterija kod jačeg pada)).
ESC je izvrstan, soft-start radi fenomenalno, governor nije loš (ja nemam zamjerki).

[attachimg=1]
MAK Zapad