Skip to main content

Topic: SBACH 342 2,2M (Read 40477 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #135
Radi radi, mislim ga za ovaj produzeni vikend završit


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #136
To se trazi ;)

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #137
Samo šutim i tiho pratim temu ali jedva čekam snimku maidena :) Mene isto tako vrijeme i poso usporavaju a isto i kinez je dosta bio usporio proces izgradnje ali bude to :)

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #138
Hocemo vidjeti uskoro napredak?

Jedva cekam da ga vidim u zraku!

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #139
Napredak se vidi, sutra i prekosutra ga moram završiti jer u nedjelju s njim idem u Prelog
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #140
Tamo ce i maiden biti odraden?

Znaci ima napredka!

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #141
Nece biti maidena, treba razradit motor, a to ne stignem do tada napraviti, maiden ću napraviti uz roštilj i pivice kad se vratim s mora.u planu je dan 05.08. Tad je i praznik, kao stvoren dan za biti cijeli dan na livadi.
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #142
Moram doci na maiden, samo polako i sretno s pilom ;)

Maiden ces na custicu odradivat?

 

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #143
Nece biti maidena, treba razradit motor, a to ne stignem do tada napraviti, maiden ću napraviti uz roštilj i pivice kad se vratim s mora.u planu je dan 05.08. Tad je i praznik, kao stvoren dan za biti cijeli dan na livadi.
Lp
nebi se štel mešati no ja bih pojačao kutiju na kojoj je motor i to vrlo jednostavno sa 2 trokuta špera po boku kutije sa obje strane
ko leti visoko , nisko padne

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #144
Gledali smo i proučavali kutiju motora, s prednje strane je debljine 10mm a bocne i gornje strane su od 6mm avio špera,
Mogu još dodati s boka 2mm špera tog imam doma, jer nisam ništa sastrane radio. Moram skicirati flex crijevo od auspuha u trupu do flanđe na motoru, našao sam firmu u Slavonskom Brodu koja će mi to napraviti, tako da razrada ide ćim dobijem tu cijev za auspuh.
Svaka sugestija je dobro došla, nema ljutnje, da paće više ljudi je pametnije nego jedan.
Lp



Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #145
a kaj bu imal trubu u trupu,nebu obični auspuh ?

s tim trokutom od špera 2mm smanjiš vertikalne sile na požarni zid jer su tu najgore, /slijetanje čvršče, etc./,  na utječeš fejst na težinu modela
ko leti visoko , nisko padne

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #146
Stavljam ovakav kanister auspuh



Prvenstveno ga stavljam da model bude tiši, a da ga mogu letiti na trenutno dostupnim lokacijama, a da se nitko ne buni zbog buke.
Nažalost još uvijek nema za kupiti orginal za motor DLE-55RA,

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #148
Dragane hvala na linku, auspuh je već doma, kupio sam ga u Lindigeru.
fali mi još samo spoj auspuha i flanđe na motoru.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #149
Znaci sutra je taj dan, kada je ptica u zraku!