Skip to main content

Topic: Novi update (Read 32173 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novi update

Reply #90
Evo i ja sa prijedlogom, da se u gornjem desnom kutu (gdje se nalaze linkovi - privatne poruke - novi postovi od vase zadnje posjete - novi odgovori na vaše postove) doda i link "moji postovi", znaci gdje ce se pokazat ..... sve teme u kojima sam bio aktivan!!

LP, krisss
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Novi update

Reply #91
Danas je bio mali ispad, ostali bez slobodnog mjesta na disku i naravno da se skrsila mySQL baza.
Pa dok je odradio repair proslo par sati :)

BTW. Imamo 15 GB attachmenta na serveru  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #92
Poslozio danas permissione tako da za prvi post treba odobrenje moderatora.
Tako smo rijesili ove spam botove koji ostavljaju po jedan post.
ReCaptcha vise ne pomaze, barem dok verzija 2 ne izadje.


Javite ako sam nesto zmrdao sa odobrenjima pa ne mozete postati.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #93
Evo opravljeni bulleti
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #94
KAj se dešava s fontovima?

Odg: Novi update

Reply #95
Neznam. Kaj se desava?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Novi update

Reply #97
Meni se dogodilo kad kopiraš tekst iz nekog drugog posta ili stranice da smanji font na 1,5 umjesto 8 ili vec koliko je normalno. Nedavno sam to vidio i kod Damira u postu.

Isto tako prije kad si kopirao teks pisao je jedan jedini font koji nije prepoznavao ni Bold ni Italic ni veličinu slova nego je šibao po svome. A danas kad kopiraš tekst sve pamti i onda na kraju kad pošalješ post sve drukcije izgleda

 
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Novi update

Reply #98
Eto

Odg: Novi update

Reply #99
I meni kad kopiram neki tekst ... preuzme velicinu, font, boju!? Jel se moze podesit da pejsta "plain" text :)

Odg: Novi update

Reply #100
test sa hobbykinga copy/paste:


OrangeRX RX3S 3-Axis Flight Stabilizer w/DSM2 Compatible 6CH 2.4Ghz Receiver

Odg: Novi update

Reply #101
 ::)
dečki... dečki...  ako kopirate neki tekstualni sadržaj odnekud, kopirate i njegove
atribute koji definiraju font, veličinu fonta, boju.. itd..
ako želite ne dobivat te "čudne" stvari dok se služite copy-paste-om, uvjerite se da je ono
što imate u clipboardu PLAIN TEXT ..

najlakši način: kopiraš nešto - prvo to paste-aš u notepad, pa označiš u notepadu i kopiraš,
i tek onda paste-aš na forum...

nisam se zezao kad sam rekao da je ovaj forum do jaja - sjajno radi, sjajno je složen, čitak je...
pogledajte malo kakvih foruma ima ! svaka čast adminu !

Odg: Novi update

Reply #102
Pa to kad koristis ovaj napredni editor.
u svom profilu ukljucis onaj osnovni i onda ide samo vulgaris text.

Ja sve u notepad prvo, pa onda ovdje. Inace pokupi sve stilove od kuda kopiras.

Evo pretekao me sismis
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #103
Prostor na serveru nije djabe. :)

Nakon 100 postova je neograniceno. Do 100 postova je 100 poruka, ali evo stavio sad na 250 da budes sretan
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi update

Reply #104

I meni kad kopiram neki tekst ... preuzme velicinu, font, boju!? Jel se moze podesit da pejsta "plain" text :)


Skuzio sam kako rijesiti ovaj problem! :)


ctrl+shift+v - pejsta plain text ;)
Watch These Drones Build A Bridge Like Terrifying Flying Spiders


ctrl+v pejsta sa stilom
Watch These Drones Build A Bridge Like Terrifying Flying Spiders