Skip to main content

Topic: ŠTO JE DRONE ? (Read 16299 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ŠTO JE DRONE ?

Reply #30
Ne samo za traktor vec i za svaki dodatni prikljucak s kojim nesto radis po oranici,
kako sam se cudio kolika su davanja imali kmetovi prema svima, ista stvar je i sada samo se drugacije zove.

Odg: ŠTO JE DRONE ?

Reply #31
Jučerašnja konferencija za tisak Ministarstva Transporta (U.S.A.). Ne treba početi gledati ni slušati  prije desete minute, dok se pretežito debeli administrativci ne pojave.Izlaganje je titlovano (Engleski) što je pohvalno jer olakšava razumljivost...pa tko voli i želi nek izvoli :

http://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=ohkIMnImhE8


Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: ŠTO JE DRONE ?

Reply #32
mislim da nisu rekli sve skupa nista pametno. kao registracija dronova da bi se moglo identificirati pilota po potrebi. to mi je otprilike kao registracija oruzja..pa jasno da neces ukokat nekog registriranom pucaljkom jel :)

druga stvar, pominje se neki dziber koji je montirao neko poluatomatsko oruzje na drona pa puca na svojoj zemlji...ovaj iz administracije nekoga kaze da je to ilegalno zato sto je zabranjeno izbacivati bilo sto iz letjelica...dakle ispaljivanje metaka je izjednaceno sa izbacivanjem materijala. ajd dobro...kako onda padobranci iskacu iz aviona u americi? krse zakon?

Odg: ŠTO JE DRONE ?

Reply #33
Gluposti govore.

Lp!