Skip to main content

Topic: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010 (Read 26726 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #15
Indy nitko ne spominje bratstvo jedinstvo ... puno nas je isto što i Ti  ... a ovaj skup nije politički niti nacionalni nego modelarski ..tko hoče da se pokloni vukovaru i leti na vukovarskom nebu neka dođe  svi su pozvani...Toliko od mene ne želim se više upuštati u diskusije ionako će svatko napraviti prema svome nahođenju....pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #16
Indy nitko ne spominje bratstvo jedinstvo ... puno nas je isto što i Ti  ... a ovaj skup nije politički niti nacionalni nego modelarski ..tko hoče da se pokloni vukovaru i leti na vukovarskom nebu neka dođe  svi su pozvani...Toliko od mene ne želim se više upuštati u diskusije ionako će svatko napraviti prema svome nahođenju....pozdrav

Bratstvo i jedinstvo dio nije išao tebe...znamo se :)


Indy

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #17
Indy nitko ne spominje bratstvo jedinstvo ... puno nas je isto što i Ti  ... a ovaj skup nije politički niti nacionalni nego modelarski ..tko hoče da se pokloni vukovaru i leti na vukovarskom nebu neka dođe  svi su pozvani...Toliko od mene ne želim se više upuštati u diskusije ionako će svatko napraviti prema svome nahođenju....pozdrav

nekima ocito je politicki i nacionalni osim sto je modelarski kada su tebe maknuli iz organizacije.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #18
Zlatane

Ako nije problem napiši koliko vas je u modelarskoj sekciji ?

Malo mi je čudno da netko toliko predan modelarstvu i aktivan na forumima bude stavljen po strani ( čisto zbog poznavanja ljudi sa foruma ) a neki se rigistriraju na forume samo da bi organizirali ( nije namjera podhebavati ).

Uz dužno poštovanje Tebi, mislim da vam je taj AK lagano u banani pa oni koji banane vole nek izvole.

Pridruži se ti lijepo "Nered ekipi" (mislim na sve glupostima neopterećene  RC modelare i pilote) a oni nek se "organizuju" ( neće im biti prvi put )  :D

Kao što su i kolege zaključili - na takav način budu letjeli sami.

LP

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #19
Plavi u aeroklubu je nas troje trenutno članova koji se vodimo kao modelari iako samo mali pod nikom Vuk -T dolazi u klupsku radionu koja u papirima kluba to i nije .Dragan i ja smo već mislili napustiti klub ali ne predajemo se tek tako i zato bi baš ovaj skup bio našeg rada djelo ..A svi oni dečki što stariji što mlađi koji su počeli letit i gradit kod mene u mom podrumu drage volje bi bili članovi kluba kada bi se neke stvari popravile ..to u klubu predugo traje i kad vidim da ni državne instutucije koje su upoznate gotovo sa svim problemima ne poduzimaju baš puno ni meni se više neda . A skup bi naprotiv bio baš ono što ovdje ljudima treba da malo progledaju i vjerujem da bi  kroz medije jako odjeknuo....
zato vas još jednom sve pozivam da duboko razmislite i dođete jer mi Vas trebamo i treba gradu Vukovaru....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #20
Hvala na odgovoru Zlatane

Broj modelara ne znaći ništa, kvaliteta, znanje i prenošenje istog zlata vrijedi, zato još jedanput izražavam neslaganje s "tim i takvim" članovima AK-a. >:(

U svakom slučaju Vi malobrojni imate moju punu podršku. ;)

Zlatni Dukati - "Vukovar, Vukovar"

Pozz

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #21
Ljudi zar nekužite da vas Zlatan i Dragan zovu da dođete u što većem broju kako bi promicali modelarstvo u ovom (po svemu nerazvijenom) kraju države i da ćete na taj način napraviti veliku uslugu prvenstveno gradu Vukovaru i Vukovarcima kao i ovom predivnom hobiju, a na kraju i Zlatanu koji je toliko svod znanja i vremena uložio u ovaj forum?! Pustite probleme kluba, hajde da se družimo, da vidimo kakve tko modele ima, razmjenjujemo iskustva, savjete, letimo...
Glupo bi bilo da se 60%-70% ljudi ne odazove na skup zato što Zlatan nije u organizaciji nego Dragan. Pa ionako su Zlatan i Dragan u jako dobrim odnosima, boljim nego što mislite.

Zar ne vidite da ćete svojim dolaskom  privući pažnju medija za problem koji koči ovaj klub i da ćete na taj način pomoći riješavanju istog???

Kada za mjesec-dva padne uprava kluba i bude izabrana nova,koja će se  više držati zakona i  slušati Zlatanove savjete a manje  raditi svom  po hoće nam onda doći tih 60%-70% ljudi koju budu bojkotirali ovaj skup???
Mili, micro, nano, piko...

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #22
Zlatane, skupite se i osnujte cisto modelarski klub,ima vas dovoljan broj,
je si li razmisljao o tome,

smijesno je da ti koji si pokrenuo ovu inicijativu stojis po strani,
nesto je TRULO tu u Klubu !

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #23
 :'(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #25
Dečki počelo se nešto pozitivno događati  : čovjek koji mi je priopčio da nisam poželjan je livo od Polančeca -dolazite u Vukovar bit će ludo i nezaboravno...(potpredsjednik kluba)
Vecernji.hr - Polančeca sumnjiče zbog isplate 500.000 kuna odvjetniku Miletiću, Aktualno, hrvatska

Ovo postaje kao u sapunici  :D
Tragikomično. Narode dolazite  ;D
Mili, micro, nano, piko...

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #26
Jošp jedan treba završit u lisicama i klub će se preporodit ..I bit će valjada ona poznata OBA SU PALA!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #27
mogli bi nesto organizirati 8.5. u batini povodom batinske bitke.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #28
Saraga majstore lako ćemo za batinu al dođi ti u Vukovar  takvi nam trebaju, što bi skup bio bez modela iz H&S konstrukcijskog biroa...naravno i bez istaknutih članova "nered ekipe" u koju i mi pomalo spadamo....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #29
koja guba igracka
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe