Skip to main content

Topic: VELIKI AEROMITING - Otok Brač (Read 8094 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: VELIKI AEROMITING - Otok Brač

Reply #15
Bolje da ste dosli kod nas,kod nas sve bilo organizirano sto bi se reklo "sve pod konac",hrana,pice,spavanje dzaba vrijeme suncano i idealno za letenje i nitko nece da dodje,kao da je Vukovar preko oceana.


Odg: VELIKI AEROMITING - Otok Brač

Reply #17
Bolje da ste dosli kod nas,kod nas sve bilo organizirano sto bi se reklo "sve pod konac",hrana,pice,spavanje dzaba vrijeme suncano i idealno za letenje i nitko nece da dodje,kao da je Vukovar preko oceana.

istina bolje da smo dosli do vas.... to smo u zadnji tren otkazali radi nevremena.... pa nismo mogli doc... ja sam pitao tatu da idemo do vukovara.. ali kad smo vec sve odrganizirali da idemo za brac...nismo mogli doc, a nakraju nismo nikamo isli... steta  :(
lp Nikola

Odg: VELIKI AEROMITING - Otok Brač

Reply #18
Odgođen je jer nisu najavili letove modelara drugi dio programa ide normalno mislim sa pravim avionima. :-X

ma kakva dobitna kombinacija, pretrula-lopovska država i glup narod. čista petica, ko na svadbu bez kifle.
nemam ništa protiv druženja ali gospodo u kojem ste vi filmu, neki naši stari modelari jedva preživljavaju a vi, no dobro ali ste trebali znati za razno razne "notame" etc.
izgleda da u našoj zemlji nije moguće funkcionirati kao recimo na letačkom druženju u sloveniji na bled-lescu gdje u toku mitinga polijeće cesna a paralelno slijeće model od 2-3 metra ili kruži i čeka da cesna poleti. i tak kad to gledam i mislim izgleda da su susjedi puno organiziraniji i kulturniji i manje dozvoljavaju birokraciji da sere.
pozdrav
Boris
ko leti visoko , nisko padne

Odg: VELIKI AEROMITING - Otok Brač

Reply #19
Stara i oddavnina poznata stvar !!!

Slovenci su daleeeeeeeeko uvijek bili i danas ispred nas !


ZAPAD !!!!
pozdrav Iv