Skip to main content

Topic: Hidroavion Drake by Lah (Read 19746 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #60
Zato i čekam lijepi vikend da pobjegnem iz ri, dole imam barku pa je taj problem riješen :) tu sam mu i montirao kotače iz tog razloga :)


Preporučam kit svima, užitak ga je i raditi i vidjeti!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #61
Svi graditelji pozdrav i navratite na veliki sajam u organizaciji našeg modelarskog kluba VELIKA GORICA na dan 02.05.2015 ua netilištu BUŠEVEC. Kobase i sokovi osigurani te ugodno letenje na pokošenoj pisti!!!!

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #62
Nakon ovog odličnog Drake-a,  nikako da se odlučim za slijedeći hidroavijun; evo i nekoliko kandidat(kinj)a:











D.

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #63
Ako smijem dati svoj glas za onu prvu, mislim na fotografiju?

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #64
Ja glasam za drugi avijun :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #65
Ja nsam za prvi , jer on najviše liči mom DRAKU

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #66
di si izvukao ove slike, predobro! Kao da gledam lude "80-te" :D
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #67
E da Damire , 80.-tih su znali kako da sa naslovnicama  privuku nove modelare   ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #68
Damir i ja sam za prvu , jer upravo slažem odnosno prerađujem jednu  od 3M koja je slučajno završila kod mene u radioni. Javim rezultate, jer kad sam ju letio samo sa repom nema upravljkanja. Moliš boga da skrene i da koliko toliko usmjeriš po pravcu. Uskoru dolaza eleroni pa onda tewst. Pozdrav marljivi graditelji.

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #69
Evo Drake-a nakon preko mjesec dana od izrade dobio svoj zasluženi maiden na moru :) Jaaaaako sam zadovoljan, bilo je predobro, i moram priznati da su mi koljena klecala od uzbuđenja lol! Evo i drugi dio filmića, nisam obrađivao, prvi je predug sa pripremama i svime... Nažalost snimano je sa mobom :(

https://www.youtube.com/watch?v=TUhEnriEhrY

Ovo mi je negdje 6-7 let u životu, nadam se da će se to drastično promijeniti kako ljeto dolazi :D Hvala svima pogotovo damiru (Diogen) na pomoći!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #70
Odlično to tebi ide..baš mi je drago da uživaš u modelu!
Damir

 

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #71
Odlično divota za gledati. Isperi dobro avion od mora , jer će ga pojesti ko čokoladu.

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #72
A budala, od uzbuđenja na to sam potpuno zaboravio... sad sam u RI već, al u petak sam nazad dolje... Neće valjda niš bit od jednog kupanja :) Moram na to pripazit za ubuduće...
Btw, bio sam letit i drugo jutro (jutros), jedno 6 min sam bio u zraku i cijelo vrijeme me je pratio jedan galeb, moram priznat da me na momente bilo strah da će me ćuknut kljunom, pa će se drake strmopizdit doli, ali srećom sve je prošlo u redu :) Valjda sam nekom alfa galebu uletio u njegov letni prostor :D Jel itko imao sličnih iskustava?
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #73
Na mjestima gdje se lete modeli ptice su navikle i ne reagiraju.  Kada se pojaviš na nekom novom mjestu za letenje modela, ptice neko vrijeme promatraju uljeza, a onda odustanu jer percipiraju da ne ugrožava lovište.
Ne smiješ se zalijetati u ptice jer zakonski nije dozvoljeno uznemiravanje divljih životinja (nebi vjerovao, ali to važi i za mrave, ja pročitao zakon...)

Samo jednom sam imao problema..lokacija na brdu gdje se ne leti i pojavilo se jato lastavica.. mislile su da mi je model ptica grabljivica i počele su je napadati - izmetom. Lastavice u jatu navodno toliko mogu 'posrati' jastrebovo perje da ne može letiti ?!?

To je bio upravo model sa mojeg avatara, poslije sam ga morao oprati..  :D
Damir

Odg: Hidroavion Drake by Lah

Reply #74
Hahahahahahaha, stavi ovo u "Vica do Vica", toliko si me nasmijao :) Ne mogu ni zamislit vrhunsku jedrilicu u zraku i hrpu lastavica kako kipaju po njoj :D Puknut ću :) Šteta šta nemaš neki filmić :)


Hvala na info!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."