Skip to main content

Topic: Kakav vam se čini ovaj brod? (Read 17224 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kakav vam se čini ovaj brod?

Imam u planu uzet još jedan gotovi Rc brod.. Ako imate bolju a za tu sličnu cijenu javite.. Koliko njemu  baterija otprilike traje?

naišao sam na ovoga http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11739

što kažete? da li je ovaj hobbycity najbolja prodavaonica za ovakve stvari u Njemačkoj?

Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #1
meni se čini odličan :)

treba vidjeti kolika je cijena kad se kupi ovo što nedostaje da se kompletira


HK je iz kine, ali neke stvari drže na skladištu i u njemačkoj (to ti posebno piše pored artikla) tako da bi ti te mogle doći brže


Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #2
oooooo pa ima se para!!!!


Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #4
 :D :D :D :D
dobra!!!!



Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #7
$302.99 - to je malo više od 1000 kn, a nije komplet, fale ti još stanica i prijemnik, regler, servo i baterije.

Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #8
$302.99 - to je malo više od 1000 kn, a nije komplet, fale ti još stanica i prijemnik, regler, servo i baterije.


wtf ja mislia da je to sve u komadu dobijem..  Koji je onda brod ovdje u kompletu?

Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #9
Obično ti na hobbykingu nema kompletiranih stvarčica

Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #10


wtf ja mislia da je to sve u komadu dobijem..  Koji je onda brod ovdje u kompletu?


pa jel znaš čitati ili samo gledaš slike?  ???

lijepo su napisali što ti sve ima i što još treba.





obično se modelarska oprema i prodaje nekompletna, jer svatko želi nešto svoje dodati, ili već ima od prije... stanicu pogotovo!
a baterije, reglere i motore je i bolje sam staviti svoje, jer ti što se dobiju u rtf su lošije kvalitete.

igračke se prodaju kompletne jer daš klincu pokon i kada otvori sve je u kutiji.
a ovaj brod baš i nije igračka za klinca.


Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #11
dečki neznam dal nas ovaj zajebava ili kaj ali ja mu 20 put napišem jedno on mene 21 put isto to opet pita. i pitam ga dal je pročital kaj sam napisal i stavim mu citat i on opet 22 put postavi isto pitanje!!!!!!!!!!

LoL!!!!!

 >:(  >:(  >:(  >:(  >:(   >:(  >:(  >:(  >:(

Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #12
 :D :D :D :D :D :D :D

Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #13
dečki neznam dal nas ovaj zajebava ili kaj ali ja mu 20 put napišem jedno on mene 21 put isto to opet pita. i pitam ga dal je pročital kaj sam napisal i stavim mu citat i on opet 22 put postavi isto pitanje!!!!!!!!!!

LoL!!!!!

 >:(  >:(  >:(  >:(  >:(   >:(  >:(  >:(  >:(

Molim? di si to ti meni citira. Na PP imam dvije tvoje poruke, a ovo ostalo su normalni razgovori u temi??? Di si ti meni odgovara i da si mi rekao jesam li pročitao to? Priča sam s više ljudima jedino ako nemaš multiacc na forumu

Stvarno ne zezam nego kako vidite ja sam tek doša na ovaj forum, i imam mnogo pitanja jer bih se uključia u ovakav hobi

Odg: Kakav vam se čini ovaj brod?

Reply #14
nema smisla da sad kopiram sve poruke ovamo!!!!  jedino ako koga zanima!!!!