Skip to main content

Topic: copter x 600 fbl (Read 7407 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

copter x 600 fbl

evo konacno je i copter x pustio klasu 600 u prodaju

Odg: copter x 600 fbl

Reply #1
Jel' 100% kompatibilan s Alignom?
EDIT: A, vidim da piše Black Angel na canopyju, znači voda  >:(
Aj da vidimo jel' bu Tarot kakvu 600ku izbacio
MAK Zapad

Odg: copter x 600 fbl

Reply #2
pa i ja bas gledam ali cini mi se da i nije bas ali sacekajmo da se javi neko sa trex 600 pa da kaze on

Odg: copter x 600 fbl

Reply #3
Glava, rep, prednji tray pasu.
Ostalo ne.

Inace swash WTF?

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: copter x 600 fbl

Reply #4
mislim i da su malo preterali sa cenama tih klonova,ne samo copter x nego i kds.ovaj kosta 300dolara dok compass 6hv sa motorom i cf elisama 500dolara,a da ne pricamo o kds,cene jace nego align

Odg: copter x 600 fbl

Reply #5
Glava, rep, prednji tray pasu.
Ostalo ne.

Inace swash WTF?


Stvarno WTF, koja bezvezarija. Prosvjetilite me ali ja ne vidim nikakvu prednost ove... "zaštite"?? ::)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: copter x 600 fbl

Reply #6
Ideja je valjda bila da je kruce, manje se savija pod opterecenjem. Marginalno.
Al zato kad trebas skinut link ... ::)
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: copter x 600 fbl

Reply #7
Ideja je valjda bila da je kruce, manje se savija pod opterecenjem. Marginalno.
Al zato kad trebas skinut link ... ::)

To je i meni bila ideja, ali .... halo? Ove male nogice kaj drže linkove su dovoljno krute, slažem se da je ovo marginalno kruće ali bi slobodno ovo mogao usporediti kao da u obiteljski auto stavljam onu untuarnju rešetku da ga više ukrutim :) i onda vozim obitelj na piknik na Žumberak :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: copter x 600 fbl

Reply #8
mislim i da su malo preterali sa cenama tih klonova,ne samo copter x nego i kds.ovaj kosta 300dolara dok compass 6hv sa motorom i cf elisama 500dolara,a da ne pricamo o kds,cene jace nego align

Molim te argumentiraj taj podatak, alignov Trex 600efl košta skoro 700 dolara jedino što sa njim dodje motor i  blejdovi ali opet je cijena i više nego duplo od CX600tke.
240 deg ojačani swash je još od black angela kod njih na prodaji pa neznam što se čudite. Koliko je to dobro ili ne bog zna al ako se komu ne svidja kupiš obični swash i gotova priča. Ne vidim problem skidanja linkova sa ovim swash-om jer ga imam na 450tki i nemam nikakvih problema. Linkove skidaš sa prednje strane i to je to.
Još jedna 600tka na tržištu je dobrodošla, end of story.
E da, kompatibilan sa Alignom  ;D

Pozdrav!
Enlight me!

Odg: copter x 600 fbl

Reply #9
Ma hebo to sve skupa, Align mi se gadi jer je ko Golf, ima ih k'o dreka a niš posebno (molio bih vlasnike VW-a i Aligna (i sam sam vlasnik jednog klona btw  :D ) da se ne uvrijede jer ovo ne ide njih)
MAK Zapad

Odg: copter x 600 fbl

Reply #10
Ma hebo to sve skupa, Align mi se gadi jer je ko Golf, ima ih k'o dreka a niš posebno (molio bih vlasnike VW-a i Aligna (i sam sam vlasnik jednog klona btw  :D ) da se ne uvrijede jer ovo ne ide njih)

Mislim, nije da sam probao druge... Ali meni je moj ALIGN mrak, reko... mrak! Platio sam ga 750 eur i nauživao se preko 300 letova sa omjerom snage 1kw/1kg sa jeftinim Zippy baterijama. Pa kaj onda ak ga ima ko Golfa? Najradije bi kupio još 5, da da 5!!!!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: copter x 600 fbl

Reply #11
Ma Align jest najbolji (najkvalitetniji) mora se priznat, al ne opravdava svoju cijenu. Ja i sam imam i Align i klonove a u klonovima ipak koristim neke Alignove kritične komponente. Hoču reći da se sa pametnim planiranjem može i klon složit daleko ispod cijene orig Align-a.
Enlight me!

Odg: copter x 600 fbl

Reply #12
Najkvalitetniji? Po čemu i u usporedbi s kojim proizvođačima je najkvalitetniji? :)
MAK Zapad

Odg: copter x 600 fbl

Reply #13
Ma hebo to sve skupa, Align mi se gadi jer je ko Golf, ima ih k'o dreka a niš posebno (molio bih vlasnike VW-a i Aligna (i sam sam vlasnik jednog klona btw  :D ) da se ne uvrijede jer ovo ne ide njih)

Mislim, nije da sam probao druge... Ali meni je moj ALIGN mrak, reko... mrak! Platio sam ga 750 eur i nauživao se preko 300 letova sa omjerom snage 1kw/1kg sa jeftinim Zippy baterijama. Pa kaj onda ak ga ima ko Golfa? Najradije bi kupio još 5, da da 5!!!!

Ne znam, ne volim biti dio mase, pa ak zbog ničeg drugog, kupio bih nekaj lijevo sam zato kaj je lijevo  :D
MAK Zapad

Odg: copter x 600 fbl

Reply #14
Ma hebo to sve skupa, Align mi se gadi jer je ko Golf, ima ih k'o dreka a niš posebno (molio bih vlasnike VW-a i Aligna (i sam sam vlasnik jednog klona btw  :D ) da se ne uvrijede jer ovo ne ide njih)

Mislim, nije da sam probao druge... Ali meni je moj ALIGN mrak, reko... mrak! Platio sam ga 750 eur i nauživao se preko 300 letova sa omjerom snage 1kw/1kg sa jeftinim Zippy baterijama. Pa kaj onda ak ga ima ko Golfa? Najradije bi kupio još 5, da da 5!!!!

Ne znam, ne volim biti dio mase, pa ak zbog ničeg drugog, kupio bih nekaj lijevo sam zato kaj je lijevo  :D

To je u redu... :) Ne moraš ti ni volit Crvenkine Jaffa kekse, ali su opet mrak :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3