Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029907 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1170
Haha dobra jurnjava. Kompa Backspin,  evo napokon dosao i tvoj mini na red za slaganje. Mislim da ce ovo biti najjaci mini na Balkanu i sire, V12 verzija. Presmijesni su mi ovi Cobra motori na njemu, mrcine, ali stari moj to ce imati snage samo tako



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1171
KOBRE DABREEEEEE !!!!!!!!!!!!!

a vidim da si ti vec na pol !!!!
pa daj da doletim da skupa to !

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1172
Netreba, ja to laganini, imam svoju shemu, ako me danas ulovi inspiracija, gotov je do podne


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1174
Evo i kod mene malo karbona i novi Jazz 300 quad sa integriranim kućištem za gorpro.
Samo kućište još nije gotovo jer nemam 1,5 mm karbona s kojim je predviđeno da se napravi ostatak je više manje gotov.
Ruke se kombinacija aluminija i 2mm karbona
Cijeli frame je od 2 mm carbona napravljen.
Aluminijske  distance.

evo par slika dijelova















 :)

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1175
fakat je dobar ! svaka čast !
Se može preradit da ne ide gopro gore nego gimbal naprijed ?


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1176
Jazz is back in the game. Moja verzija se isto sklapa ovih dana, frame je mrak

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1177
fakat je dobar ! svaka čast !
Se može preradit da ne ide gopro gore nego gimbal naprijed ?



Što se tiče gimbala za to postoji qm kolega dag ga leti sa 3osnim gimbalom dimenzije su gotovo identične.

Nije mi vrag dao mira pa sam se potrudio da nađem komadić 1,5 mm karbona da napravim još taj case za gopro i evo našao sam













 ;)




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1178
Čovjeće majstor Jazo, izgleda svetski!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1179
Dobar dobar...  :-\

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1180
Pa Majk ovo je zbilja profi u svakom pogledu....čestitam... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1181
Evo u nasu malu zajednicu mini quadova pristigao je novi clan. Malo prije pristigao sa operacijskog stola i odradjen maiden u hodniku zbog vremenskih uvjeta. Uglavnom po meni to je trenutno najaci mini stroj u hrvata. Ponosni vlasnik je Backspin koji ce se nadam brzo javiti da ga preuzme jer ako ostane koji dan vise, a ja to probam negdje na livadi mogao bi ti ga otet ;D .


Uglavnom makina opremljena Cobre-dabre motorima koji ce ekplodirat od snage na 6x4.5 HQ propelerima, 20A blueseries reglerima, naze32 FC i frame sa MyRcmarta. Na vagi je ispao nevjerovatno lagan , samo 447g s obzirom da su to 50g motori, a i regleri su tezi nego inace. E da hover na 35%. Backspin neznam kako , ali morat ces ukrotit ovu zverku. Stavio sam i sliku usporednu sa mojim sunnysky motorima koji su inace veci u svijetu minija pa ce sve biti jasno o cemu govorim






Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1182
A covjece.... !!!!
Brutala !!!!!
Fakat su veci.. mislio sam sa ce tu negdje bit :)
Sam da se smiri vani malo pa idemo zujat ;))))

Javim ti se

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1183
Evo konačno gotov sa rukama fale još nastavci za nogice.
Težina 287 grama kako je na slikama što je perce, ako uzmemo da samo jedan motor koji ide na njega ima potisak 1200g i to na 3s
Evo par slika





































 :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1184
Sta reci ;D

Odlican!