Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029915 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1950
Taman išao pogledat ali mi izbacuje video nije dostupan


E'o ga !!!!
DVR snimka sa dominatorki v2.
Youtube je za bar 20% degradirao kvalitetu... mozda i vise.
Ako nekog zanima bas origigi recite pa cu zakacit negdje da mozete skinut fajlu...
FPV kamerica je mrak !!! Sony effio... pazi ovo, zadnje slijetanje je bilo oko 16:30, jedva se ista vidlo, ali kamerica je skroz skompenzirala nedostatak svijetla sto se vidi na snimci..  mobom sam slikao kako je izgledalo u 16:47 znaci samo 2 min kasnije...
Inace ovaj footage je od 16h na dalje.

evo:
fatshark dominator v2.2 dvr footage

i fotka nakon zavrsetka letanja:
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1951
E moj Backspin, vidim skonto si sto sam ti pricao. Vozas ga samo tako. Ali ova snimka sa dvr je super, a i kamerica stvarno radi odlicno

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1952
Tnx master !
E kak omogucit da se moze na mobu vrtit ?
Ima neki step by step ?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1953
Neznam , nisam zasad imao taj problem, google is your friend  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1954
a pokliko sam sad onaj dispute pa cemo vidjet oce pomoc kaj...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1955
E'o ga !!!!
DVR snimka sa dominatorki v2.
Youtube je za bar 20% degradirao kvalitetu... mozda i vise.
Ako nekog zanima bas origigi recite pa cu zakacit negdje da mozete skinut fajlu...
FPV kamerica je mrak !!! Sony effio... pazi ovo, zadnje slijetanje je bilo oko 16:30, jedva se ista vidlo, ali kamerica je skroz skompenzirala nedostatak svijetla sto se vidi na snimci..  mobom sam slikao kako je izgledalo u 16:47 znaci samo 12 min kasnije...
Inace ovaj footage je od 16h na dalje.

evo:
fatshark dominator v2.2 dvr footage

i fotka nakon zavrsetka letanja:


Evo sad sam i ja pogledao video na kompu. Super to tebi ide, sila je jaka u tebi... :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1956
Ja sam sad za vikend letio svoj prvi fpv s quadom :)
Umjesto na cvikse sam letio na monitor. Sve ok do trenutaka kada nisam imao pojma nit sto radim nit gdje sam pa sam vizualno smirivao. Vjetar i to sto sam se smjestio ispod drveta nije pomoglo.  Letim od sebe i sve 5. Letim prema sebi u smjeru vjetra i za blic dodem u situaciju da je drvo preblizu.
Malo me zeza sto sam navikao letiti avione. Mozda bi trebao mrvu vozit avione s istodobno rudderom i aileronima.

Ugl., sad mi to kako dio ekipe tu leti izgleda jos vise svemirsko, nadrealno ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1957
Beck, odlicno buraz ;D na ovoj livadi mi izgledas kao Pale sam na svijetu  :D s kojim propovima si poceo trenirat

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1958
Da bas sam ja to htio pitat. Gdje si nasao ovolku livadu kod sebe.Tu se doslovno izgubis

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1959
Pa to je na jankomiru odmah uz savu. Kak se zove cesta? Priobalna tak nekak. Ovaj dio kod starog jankomirskog mosta na staroj samoborskoj.

@Denis- 5040 su ovi
@hrast- meni ti je puno pomoglo prvi put s Kresom letit. Lako kasnije solo.. al prvi put bolje s nekim tko ti gleda model

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1960
Evo vrti sad i na mobu ;))))

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1961
Pa to je na jankomiru odmah uz savu. Kak se zove cesta? Priobalna tak nekak. Ovaj dio kod starog jankomirskog mosta na staroj samoborskoj.

@Denis- 5040 su ovi
@hrast- meni ti je puno pomoglo prvi put s Kresom letit. Lako kasnije solo.. al prvi put bolje s nekim tko ti gleda model


a oke  ;D zanimalo me jer sam ti i prije vec rekao da su 6045 malo brutala za pocetak ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1962
Ma treba probavat sve...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1963
Zašto nestavljate videa na Vimeo? Stvarno je bolja slika i manje sreže, i nema problema sa seekom ko youtube.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1964
Na Vimeo maksimalno 500MB video za djabe, sve dalje se placa. Ovo su ionako sve amaterski videa, tak da nije tak bitno ako malo degradira sliku