Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029941 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2055
Ja lično sam imao DX 8,i sad poslije vremena mislim da je precjenjena. Sila prilika je bila da se proda ona i kupi nešto jeftino. Tako da je ona polovna otišla za 3 puta više para od nove FlySky 9X sa boljim FrSky modulom. A NIŠTA skoro više od nje nisam dobio. Jednostavno kad sam nju prodao, od ove nisam očekivao ništa (jer me ni skupa Spectrum nije očarala) Međutim ova me je strašno pozitivno iznenadila. SAMO dve stvari mi fale na ovoj,a to je sitnica da se tajmer uključuje dodavanjem gasa,i telemetrija,koju mogu i ovdje da riješim sa 10 $ skupljim prijemnikom,i promjenom softvera u stanici. Ali i taj 10$ skuplji prijemnik je 30 $ jeftiniji od Spectrumovog. Tako da mi je lako zamisliti kako je dobar Taranis. Sve u svemu,kad uzmem cijenu Spectruma i ove što sad imam,to malo više što daje Spectrum,nije vrijedno razlike u cijeni.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2056
Mislim da je vrijeme da odselite u novu temu...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2057
Nego danas suncano, tko je free za neko letenje

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2058
eh da neki ne rade vec bi letjeli  ;D mislim da je sutra zadnji moguci dan za kolko-tolko letjenje, tako da sam sutra free, sekile, jazz, backspin, stefano? ista lokacija ili selimo negdje drugdje :) ofkors tko god dosao dobro je dosao, dokle god ne vozi fantoma  :D

da nebi jazz morao ordinirat  8) ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2059
By the way, covjek koji je bio sa fantomom na Jarunu je suvlasnik Multirotor.hr, covjek je arhitekt.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2060
sorry dag, zaboravio sam na tebe  :D ma sve 5 ali neka on stavi fantoma na stand by dok mi letimo  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2061
Ma no sikiriki! Jel znas onaj zvuk kad sjekiru u panj zapiknes?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2062
ssssssssssssak, dofuraj panj ja cu sekiru ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2063
E taj zvuk sam jucer napravio sa svojim minijem u sumi... :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2064
hahaha slazem se ... ja jos ne shvacam kako moze jedan taranis biti blji od spektruma dx9 ili npr. futabe 8fg koje su stvarno jako dobre stanice  ;) :D


A kaj točno ne možeš shvatit? Da su prijemnici x puta jeftiniji? Da ti ljudi napišu software za što hod hoćeš, nešto što si ljudi sa Futabama i ostalim ne mogu niti zamisliti?
Da sve radi i ako rikne kupiš za 200€ drugu umjesto da daš 200€ za servis?


Da nastavim ili ti je malo jasnije? Pogledaj malo po Rcgroupsu teme o Taranisu i koliko ih ljudi ima pa će biti jasnije...


Futaba, Spektrum i ostali kenjaju i prodaju vam kineska muda pod bubrege :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2066
hahaha slazem se ... ja jos ne shvacam kako moze jedan taranis biti blji od spektruma dx9 ili npr. futabe 8fg koje su stvarno jako dobre stanice  ;) :D


A kaj točno ne možeš shvatit? Da su prijemnici x puta jeftiniji? Da ti ljudi napišu software za što hod hoćeš, nešto što si ljudi sa Futabama i ostalim ne mogu niti zamisliti?
Da sve radi i ako rikne kupiš za 200€ drugu umjesto da daš 200€ za servis?


Da nastavim ili ti je malo jasnije? Pogledaj malo po Rcgroupsu teme o Taranisu i koliko ih ljudi ima pa će biti jasnije...


Futaba, Spektrum i ostali kenjaju i prodaju vam kineska muda pod bubrege :)

Ne kužim kaj im nije jasno - pa sama činjenica da ti letiš Taranisa bi svima trebala biti dovoljan dokaz da zapravo ništa bolje i ne postoji i da je sve ostalo škart na koje ljudi bezveze bacaju novce.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2067
hahaha slazem se ... ja jos ne shvacam kako moze jedan taranis biti blji od spektruma dx9 ili npr. futabe 8fg koje su stvarno jako dobre stanice  ;) :D


A kaj točno ne možeš shvatit? Da su prijemnici x puta jeftiniji? Da ti ljudi napišu software za što hod hoćeš, nešto što si ljudi sa Futabama i ostalim ne mogu niti zamisliti?
Da sve radi i ako rikne kupiš za 200€ drugu umjesto da daš 200€ za servis?


Da nastavim ili ti je malo jasnije? Pogledaj malo po Rcgroupsu teme o Taranisu i koliko ih ljudi ima pa će biti jasnije...


Futaba, Spektrum i ostali kenjaju i prodaju vam kineska muda pod bubrege :)

Ne kužim kaj im nije jasno - pa sama činjenica da ti letiš Taranisa bi svima trebala biti dovoljan dokaz da zapravo ništa bolje i ne postoji i da je sve ostalo škart na koje ljudi bezveze bacaju novce.



nema potrebe biti bezobrazan!
samo sam iznio činjenice. osobno me boli briga što drugi voze, samo mogu dati savjet iz prve ruke.


ima ekipe koja voli drzati 500€ u rukama i jos 70 u avionu samo radi radio linka, ja nisam jedan od njih (niti nemam para za tako nesto). pitajte Sašu koliko puta je servisirao svoje stanice i koliko ga je to koštalo....
smijesno je da se ljudi kurče sa Futabom a unutra FrSky modul :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2068
sve ok....ja se u potpunosti slažem s vama.....ali kad sam ja počinjao s modelarstvom bio je Graupner i eventualno Futaba na kojoj sam ostao, a da sad počinjem s modelarstvom sigurno bih kupio Taranis ;-) uloženo-dobiveno  ;) 8)
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2069
Eto tako, samo o tome se radi...ne razumijem zasto se uvijek dize napetost...isto kao Android vs. Iphone = uvijek svađa.
Ne kažem da morate svi to vozit ili da je najbolje, ja sam napisao točno što i kako je pa tko voli nek izvoli. Neko voli skup auto za keglanje, a neko jeftin i brz. Odluka je na vama.


Ispričavam se na offtopicu ali...ali ali :)