Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030047 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2085
Stefano. Hvala na odličnom videu. Lijepo Jarun izgleda i kad nije zelen .. Dečki dajte što više videa zimskog ugođaja za nas dalmoše, koji se grozimo snijega, ali ga volimo vidjeti iz toplih domova  :D 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2086
Tocno sam znao da ce netko ici vozikat po snijegu, jer svi su na GO osim mene  :'(  . Mrak je sad ambijent, kad je sve ovako bijelo onda se drvece puno bolje vidi. Jel ti je riknuo VTX

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2087
Hvala svima na reakcijama.
Prvi let je fakat bilo novo iskustvo. Super kad su drva blizu pa je kontrast dobar i odredis visinu, ali kad sam dosao na cistinu, malo sam se pobrkao. Drugi let je bio sve ok. Lagano sam skuzio kak reagirati, a u trecem sam izgubio sliku. Mozda nisam ni trebao forsirati kad je vec sve bilo mokro. Uglavnom stavio sam quad na odvlazivac i evo sad probao, sve radi...Jedva cekam srijedu i dobro vrijeme  ;D

Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2088
Mozda cu ja biti slobodan u srijedu pa mozemo skupa.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2089
Mozda cu ja biti slobodan u srijedu pa mozemo skupa.


Mislio sam te i danas zvati ali imao sam samo 1h vremena za prozujati sa minijem. Za srijedu najavljuju -17°C pa moramo biti dobro nabruseni da drzimo stanice u rukama  :D
...mozemo ako mozemo  8)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2090
Ja sam isto danas przio po snijegu 2 baterije od 5000 mah potrosio i smrzo se ko p... :-) ps. Nazu lite sam updateao na v2 i sve radi prva super... Uzletanje i hover je razlika sto sam dosad primjetio izmedu lite i v2. Puno je mirniji quad na v2 a ustedio sam 100+$ :-)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2091
Jedno pitance u vezi tog update-a Naze Lite. Mislio sam to napraviti na frendovoj pa me zanima dali nakon update-a naza prepoznaje svoj GPS modul, jer znam da nemozes GPS od Lite-a spojiti na standarnu V2 nego ona bas imas svoju antenu

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2092
Danas dosao frame qav 250, i naravno na dva odspojnika na svakom kraju trebaju drugaciji sarafi  tj trebaju biti duzi....sto reci koju posluku porati...
P.S.Naravno sastavio sam prvo krakove a tek onda skuzio da moram odspojnike prve postaviti  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2093
Kupio si orginal qav 250

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2094
Haha ocigledno ne :P
Neki sam preko ebaya narucio sa svim djelovima (za frame)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2095
Jedno pitance u vezi tog update-a Naze Lite. Mislio sam to napraviti na frendovoj pa me zanima dali nakon update-a naza prepoznaje svoj GPS modul, jer znam da nemozes GPS od Lite-a spojiti na standarnu V2 nego ona bas imas svoju antenu
Da, prepoznaje gps i sve radi savrseno. Drzanje pozicije je puno bolje nego sa lite firmware-om. Probao sam i one range opcije i zadao mu za probu da nemoze otici izvan kruga od 200 m i sve radi... Tako da stavi update sto prije :-) ako ti se nesvida lako vratis sve na original lite fw za cas.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2096
Pozdrav, moje isprike sto ovako samo upadam u temu
Nego me samo zaniuma jel imate preporuku za motore za moj qav 250
Razmisljao sam o onima sto je i George kupio rcx 2400kv cijena je ok samo neznam jesu li kvalitetni?
I koji flight controller da uzmem zelim mogucnost ubacivanja dodatnih senzora i toga sto znaci da kk2 otpada samo me strah ako uzmem cc3d ili ardu da ce mi tesko biti programirati neznam jel ikako povezan sa arduino taj flight cointroller jer sam se bavio programiranjem arduina i tog slicnog, sto vi preporucujete?