Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029934 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2175
Citiram Remote-a "Ali ne vidite da je SEKILE bolji letač od njega!"
Sekile od sada si mi idol :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2176
 :D :D :D

Kakv si ti otac ja ne vjerujem  :D
Znači video je do jaja... nije čudo što si se razbio 10 puta, nekada stvarno pretjeruješ  :D ;)

Poštujem što si htio da proletiš tuda ispod sjedalice, da znaš...  ;) :)

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2177
A zato te dugo nisam pratio :D do jaja sokre, btw rostilj ti nije neki ;D e da, kamera mi nije snimila, ali uspio sam proc ispod stange 8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2178

Euformelo: Gospon Bodul navratim ja do Zadra kad bude moj quad gotov, da ne budes usamljen  Bilo bi mi drago da dođeš i odradimo i ovdje koji let u tandemu.



A zato te dugo nisam pratio :D do jaja sokre, btw rostilj ti nije neki ;D e da, kamera mi nije snimila, ali uspio sam proc ispod stange 8)

Vjerujemo ti tek kada "ovjekovečiš" na videu  ;D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2179
Prosao smo i ja i Ironic ali ni meni mobius nije snimio,to je vec bilo pred kraj, krepala batka, bit ce jos ludjih videa


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2181
Kupite sebi bolje baterije za Mobius...
Bolje da baterija bude van kamere ali da imate bateriju koja snima sat vremena bez da morate da razmipljate o tome...  ::)
Neki se kadrovi jednostavno ne mogu ponoviti...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2183
Mislim da sam nekoliko uta ovdje rekao da je Sekile totalni kralj,i da mi često poslije njegovih snimaka neko od djece nagazi po jeziku. A ja uspijem samo reći: KRALJU!!!!!
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2184
Ma svi su super i svaka cast ekipi !
Stefano pogledo sam i tvoj filmic i isto je super...
Sokre al tvoj mini ide ko raketa :)

pozivam ekipicu kad pocne malo ljepse vrijeme da dodje gledat uzivo.. naocala i monitora imamo pa mozete imat LIVE prijenos :D
sigorno bi se jos ekipe zainteresiralo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2185
Hvala ekipa, dobro kazem Backspin, bilo bi super da dodje jos ekipe, valjda ce i neki meeting negdje uskoro


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2187
Koji zvuk imaju kobre dabre, zver na putu