Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029894 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2595

Sklepao sam plašt za MyRCmart frame koji više-manje svi vozimo. Bude se mogao printati na 3d printeru - 1 mm abs, kopče na srednjim nosačima, iz dva ili više dijelova bez potrebe da se gornji dio framea otvara, pristup svim komponentama kao i prije.


[attach=1][attach=2][attach=3]

Prijedlog: elipticna rupa za kameru tako da kamera moze gore gledat ali i ravno ako nekome pase.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2596
Gdje si predvidio da izlazi antena za video i kuda ide traka za fiksirat batku?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2597
Kroz rupe u gornjoj ploci?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2598
Dobra je to fora. Svaki put kad sletim ovaj ubaci te travulje u frame, quad mi izgleda ko kombajn

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2599
LOL moj isto...
ak cete printat, biljezim se za jedan primjerak

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2600
Postoji ukrasna mrežica, mislim da to koriste cvjećari na placu, i mislim da će bolje izgledati.

Vjerski razlozi mi ne dozvoljavaju da quad pretvorim u ciglu :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2601

Sklepao sam plašt za MyRCmart frame koji više-manje svi vozimo. Bude se mogao printati na 3d printeru - 1 mm abs, kopče na srednjim nosačima, iz dva ili više dijelova bez potrebe da se gornji dio framea otvara, pristup svim komponentama kao i prije.


[attach=1][attach=2][attach=3]



Prijedlog: elipticna rupa za kameru tako da kamera moze gore gledat ali i ravno ako nekome pase.

Može, budem dodao.

Gdje si predvidio da izlazi antena za video i kuda ide traka za fiksirat batku?

To je 1 mm tanko i nije problem izrezati dio skalpelom  ili probušiti gdje ti paše.

LOL moj isto...
ak cete printat, biljezim se za jedan primjerak

Može, javim kad je spremno za print




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2603
Ekipa, jel postoji neki set-up za CC3D , odnosno šta i kako da namjestim da nije toliko "živčan"..šta se triba promjenit da malo blaže reagira na komande? Sad mi je stanje: uz jako mali gas, čim dotaknem pitch ili roll on se privrne a nije ni poletija :D :D :D .
P.S. Ima li ko na lageru GemFan 5030  prodat?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2604

1. Flight Modove (Angle, Horizon)
2. PID-ove


Provjeri smještaj motora (1-2-3-4), smjer vrtnje, propove (pozicije lijevo i desno vrtećeg, nisu isti)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2606
Sekile,ja imam Afro 12 A. Imam i onaj tool za flashanje Afro. Šta dalje,i ima li potrebe za tim za nas miševe?
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2608
Stavio ja isto blheli 13.0 da probam kad ono  ??? ???  kako dobro leti, kako sluša komande ostao iznenađen!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2609
Jesi i ti dizao motor timing na high i PWM frequency, ja sam skuzio da motor ima totalno drukciji zvuk