Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029900 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2670
Uh...hm hm e morati cu nesto smisliti, da mi ne bi izubilo kontakt sa kojim motorom

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2671
Ja kod sebe stalno uradim ovako kako je rekao WolfAirMan. Izvučem te "single" pinove i ubacim ih po redu u trostruku plastikicu,ili čak i više ako imam. I bude skroz dovoljno čvrsto. Mada mislim da ni ti samostalni pinovi nisu loči. Još kad postaviš sve kabliće i pozicioniraš prijemnik,stegni jednom stegicom kabal u blizini prijemnika i neće to nikud sigurno
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2672
Pa mislim da ne ide vise kablica nista u moj reciever  :(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2673
Ljudi problemi ugl u sred ubacivanja firmware-a na cc3d plocicu vidim da mi se krivo dva motora vrte...
Buduci da sam direktno lemio esc na motor trebal+m opet odlemiti i mijenjati polove tj samo dvije zice zamijeniti jel to ok?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2674
Da


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2676
Ma jok. Najlakše ti zamjeniti samo dva kabla između motora i ESC-a. Bilo koja dva.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2677
E odlicno....kolika je mogucnost da spalim esc ako lemim cesto zice direktno?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2678
ma nikakva samo pazi da ne napravis direktan slus ili bas da ne palis po regleru..

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2679
Firmware ubacen...e sad kako ovu stanicu namjestiti haha kako se brisu modovi na fly sky th9 buduci da sam kupio polovnu?
Nece mi prepoznaje promijenu modova tijekom konfiguracije cc3d transmittera

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2680
Ne moraš raditi update,ali da bi bio siguran najbolje da kompletan postupak podešavanja odradiš od početka. Kad jednom uradiš do kraja proces,onda više ne moraš raditi ništa,svaki put kad ga prikopčaš,software će primiti podešavanje sa ploče,i izmeniš samo ono što želiš da izmjeniš.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2681
E e evo odradija sam cc3d za qaud ali sada idem transmitter
Imam fly sky th9 i sada sve ok stavim da je mode 2, pomicem sve ove tipke, i sad kad kaze mijenjaj ovu tipku za modove ne ce mi to prihvati
Jel ima to ikakve veze sto je vec polovna ova stanica pa su mozda modovi ves postavljeni?
Jer ja se susrecem prvi put s ovakvim transmitterom

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2682
neznam kak je kod tog transmitterom ali moras negdje u mixer settings otic i reci koji salter da bude na zeljenom kanalu.

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2683
Preporucam stavljanje Blheli 13.0 na AFRO i Bluseries reglere i aktivacija opcije oneshot u cleanflightu. Bas testiram par dana i kuzi se razlika, acro mod radi kao nikad prije

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2684



Evo i sad mi nece ovu drugu registrira tj ovaj drugi joystick