Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030045 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2775
pa lagano imas vremena ... kod tebe su jos uvijek prvi koraci hahaha
ja isto sa prvim multijem nisam bio bas na ti ... ali kroz 1-2 tjedna je sve vec bilo super ... budes i ti isto brzo jer s poceo napredovati i kad letis probaj letjeti tako da prva strana multija gleda prema tebi pa se uci obrnuto letiti ;)


radje ti sebi naruci jedno 2 prijemnika ... jer mozda ces raditi drugi modela a onda ces reci zasto nemam prijemnika a i vidis da ti dobro dodje i sa prvim modelom ;) ... bar tvoji nisu skupi ( po meni kao za tgy 9x mozda jos jeftiniji )

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2776
Moram prijepodne skoknut po elise druge (nisam vidio znak zabranjen parking i naravno da sam ga parkirao ravno u stup - 2 elise nestale). Ako netko ima komplet (2CW i 2CCW) 5x3 elisa za prodat (najjeftinije) nek sutra donese na Jarun - uzimam.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2777
Krenilo je i tebe znaci lijepo
Biti ce bolje :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2778
Ah malo sam se zaigrao i nisam vidio stup.  ???

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2779
Veliko hvala Kreši na flešanju reglera i podešavanju CC3D-a, mališa leti odlično. Sada vježbati da se mogu malo ganjati sa velikim dečkima.  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2780
No prob Tomi, trebali smo stopati vrijeme, flashanje reglera i setupiranje CC3D na livadi nekih 10min. Kao u boksu F1  8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2782
Daj mi postansku adresu, posaljem ti novi receiver. Imam dva, ne koristim. Ostat ces bez quada zbog tog petljanja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2783
Danas bilo odlicno, backspin se najvise nahodao ;D a ostali su uzivali na suncu i usputnom flashanju ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2784
;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2785
Imas pravo vi ste svoje krsili blizu vama :)



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2788
Vidi se da gustas, i mjuza pase super!