Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029885 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2970
Daj cuj teren.. trebali bi jednom doc na vikend druzenje ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2972
Je ti termicar si poznat da imas oko sokolovo :D

Btw, fasovala mi ruka danas, vadio sam mu mast 8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2974
Divljak 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2975
Je, i meni je steta propa najvise, iako je poklonjen, skup je 8) nis, sutra ide pila i karbon pod ruku, pa cu da sklepam novu ruku ;D

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2976
Danas sam skoro posija quada...trenutak nepažnje, izaša mi iz vidokruga,borovi zaklonili pogled,  a na velikoj visini...ajme koja panika srićom je bilo upaljeno svitlo na "guzici"...jedva čujem al ne vidim  ??? ??? :'( ...roll...,pitch....,yaw......i u jednom trenu tračak svijetla.... :) :) :) . Umra sam...
 Jeste imali slična iskustva?  Ja sam doslovno ima sriću i ništa više...sve sam napamet radij.
Šta je najbolje napravit u takvim situacijama?


Najbolje dat quad u ruke nekome tko je bar malo odgovoran sa svojim "igračkama" 8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2978
Ja danas nista odvozio, samo slagao :P

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2979
Sorry mibo morao sam...donesi ga slobodno na livadu da ti pokazem kaj je odgovornost :D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2980
Ja sam danas napravija petorostruki flip...srićom nije bilo kamere na quadu. Testira propele 6030, sve bilo ok, o jednom trenutku naglo dodam gas, čisto da vidim kako poteže u odnosu na 5030GF, kad se prednje dvi (crne boje) doslovno razlete...qvad srićom nije bija visoko i pri padu prođe kroz stablo, koje sve to ublaži , čak i zadnji propovi(zelene boje) poošli bez ogrebotine...
Znači ove ne kupujte:
http://www.ebay.com/itm/P4PM-6x3-6030-Inch-Electric-Prop-Propeller-CW-CCW-for-Multirotor-4pairs-Black-/301433353192?pt=AU_Toys_Hobbies_Radio_Controlled_Vehicles&hash=item462ed3f3e8
Od istog prodavača sam kupija i zelene, koji su došli u orginal GF pakiranju.
http://www.ebay.com/itm/P4PM-4pairs-6x3-6030-Inch-Electric-Prop-Propeller-CW-CCW-RC-for-Multirotor-Green-/400822593825?pt=AU_Toys_Hobbies_Radio_Controlled_Vehicles&hash=item5d52e36921


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2982
Uh fakat si me skurio.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2983
Zadnji lijepi dan proveden u društvu "uskrslih" copteraša iz Zadra.
Obavljena dva leta danas. Nagario sam ga do kraja i nije pao niti se elise raspale ( plastičnjače Genfan  :D )
Zvuk motora je fenomenalan. Kao ŠTUKA u poniranju. A u YAWu ko da formula 1 spušta brzine u 2 sec 5 prijenosa niže.. Razvalite slušalice ili zvučnike  8)

Šepurine ujutro a Crno kraj Zadra poslijepodne. Bila utakmica u susjedstvu, ali nismo htjeli smetati. Samo nas je pokrajnji sudac stalno gledao  ::)

01.03.2015.ŠEPURINE CRNO quadcopter SX-250
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2984
Sta te briga, imas najbolju lokaciju za letenje samo za sebe