Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029898 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3555
Divljak ;D ak ces prodavat kameru u dijelove, javi se. E tak se vozi mini ;D 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3556
Ma mini se leti srcem i dušom... i punim gasom...  :D :D :D

Ironic, sastavio sam kameru, danas je bila na dubinskom čišćenju... radi...  :D


P.S. quad je upravo ponovo poletio, trebalo je izvaditi blato iz motora...  :D :D :D
Karbon je karbon  ??? :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3557
Dobro si ga sredio Gumi, dogodi se, jedan dan ova moja mini bagra se toliko raspištoljila da su se na kraju kamere ljepile izolirkom da se ne raspadnu, jel Ironični, a jazavac je uspio prerezati ceradu na vratima, totalni divljaci.
Ja danas malo prakticirao ganjanje kroz šumu, u jednom trenutku je tako zapuhao vjetar da me bacio na drvo , ali sam lupio sa donjom stranom quada i nisam pao tako da je ispalo kao trik sa skateboardom  :D  .


Najače mi bilo, gleda neki lik i kaze ćovjece bas gledam kako juri kroz šumu i ne razumijem kako ne pogodi stablo, a ja njemu ma ni ja ne kuzim, hoću ga zabit a ovaj skreće , nesto nevalja  :D :D



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3558
Hahaha koji si ti car sekile hahaha sta si je negdje covjek mislio jaoo

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3559
Da nije bilo te izolirke imao bi i dalje jello na snimci ;D dobro da nisam katapultirao kameru koliko mi je digla zivac ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3560
Ja sam isto nedavno stavio HQ6x4.5 na SS 2204 2300kv na 12 A HK DM rapid ESC(mislim nadograditi na spomenute Rotorgeek 12A) I moram potvrditi da se leti bez beda I ikakvog zagrijavanja na ESCovima, naravno max 80% throttle. Ne riskira mi se sprzit reglere dok mi ne dodju Rotorgeeks Haha

Sunnysky 2204 je zakon!! preko 16 razlicitih crasheva I nikakvih problema sa lezajevima ili vibracijama, snage kao u prici, jako zadovoljan!
InnovationMatters

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3561
Dado i ja imam te sunnysky i super su ali se treba paziti koji su  original a koji kopije ja sam imao kopije i uzas lageri otisli nakon par dana koristenja .... Originale sam nasao na banggoodu i preporodio se sa tim motoricima

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3562
Dado i ja imam te sunnysky i super su ali se treba paziti koji su  original a koji kopije ja sam imao kopije i uzas lageri otisli nakon par dana koristenja .... Originale sam nasao na banggoodu i preporodio se sa tim motoricima

Ziva istina, ne isplati se ustediti nekoliko dolara po motoru ako se vec ide za one od 20$, dolar je vrtoglavo narasto!!

Jako dobar podsjetnik Beast za sve one koji planiraju uzeti SS2204!!

Ja sam svoje nabavio sa dronematters.com, ova ekipa ima samo orginalnu i kvalitetnu opremu u ducanu, toplo preporucujem!
InnovationMatters

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3563
Danas sam sklopio novi mini sa mini tigerima i stavio Sony Effio-V 800Tvl kameru i onaj mini TS5823 5.8Ghz 32CH Vtx i testirao na fatshark frekvencijama. Za ono sto meni treba to je cisto uredo, Slika ove kamere je mrvicu bolja u odnosu na 650tvl superhad kamere, ali i ima mali lag, koji nekome moze smetat , a nekome moze biti OK


http://www.youtube.com/watch?v=EMqUXrqcUkQ

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3564
@sekile
Hey taj SkyZone transmitter i ja imam! Sta se nisam mogao sjetiti kak se zove.. Dali si zadovoljan sa njime? Ja nemam iskustva sa drugim transmitterima pa me zanima dali se isplati kupovati immersionrc 600mw? Jel primjetis kakvu razliku na slici?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3565
Ja imam taj Mini VTX sa MyRCmarta, doduše 600mw i čini se odličan... vidjećemo ubuduće ali za sada se čini super dobar...

Letio sam ga 500 metara od sebe i 60-ak metara visoko i imao sam blazu degradaciju kvaliteta slike jos sam naknadno shvatio da mi je antena bila tik pored nožurdi quada pa je aluminijum vjerovatno zaklonio direktan pogled sa antene na antenu...

Preporucujem stavljanje hladnjaka na njega, grije se kao lud... ::)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3566
Moj je ova 200mw verzija, nisam primjetio da se nesto bas grije. Gumi znas sta mi je bilo cudno, gledam tog 200mw i 600mw dimenzijama isti, hmmmm. A ono kad pogledas za ovo sto se vrtim oko sebe u krugu 200-300m meni super.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3567
ohh nisam ni znao da ima 600mw verzija! hvala!


Da pise iste dimenzije i ista tezina ali 400mw vise! Vjerovatno se i grije zato..


Ja imam samo 200mw i razmisljam preci na 600mw ali neznam dali se isplati. Bojim se kupiti neki drugi transmitter (koji je mozda i do 4x skuplji) da bi zakljucio da razlike skoro nema..


@sekile
letio si vec na tom mjestu u starijim videima.. dali imas sad ista vise smetnji u slici nego prije?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3568
Antene su ocigledno pola posla...

Gledam Kresu kuda leti sa 200mw i znam 100% da moj od 200mw to ne bi mogao i zakljucujem da je do antena... ja imam one jeftine Čajniz antene...
biće reda ulupati 80$ u dva seta Spironet-a da imam za sve letjelice... ::)


Da da, vjerovatno ste u pravu za to grijanje... treba izgurati 600mw napolje a on onako mali... Uglavnom nema veze... nabavio sam neke male hladnjačiće pa ću da stavim na oba ta od 600mw...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3569
da. antene su sigurno pola posla. jucer mi je stigao paketic sa novim antenama  8) . budem postao sliku kolekcije mojih antena kad dodjem doma.