Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029908 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3570
A meni radi isto kao immersion, bar ovo gdje sam vozikao. Koristim iste antene na jednom i drugom. Ove fatsharkove antene su super, signal je ok i najbitnije za minije sto su u tom kucistu pa izdrze padove. Mada sam uspio polomiti poklopac na jednoj i nasao sam da odgovara cep od jana vode od 1.5l, kao da je radjen za to

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3571
A meni radi isto kao immersion, bar ovo gdje sam vozikao.
super! hvala! to sam htijeo cuti!


... Mada sam uspio polomiti poklopac na jednoj i nasao sam da odgovara cep od jana vode od 1.5l, kao da je radjen za to
hehe. tko to pije janu? sjecas se kak si mene pitao za ping pong loptice.. :)

sta ako pase super. morat ces mi poslat koju janu ako mi pukne koja od novih antena ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3572
Nema frke. Ping pong loptice su slabe. Ovo pase na milimetar. A sigurno ima i kod tebe da ide sa neke boce. Mozda koje pivce

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3573
;) Sigurno su slabije od cepa. Ja sam vec jednu rasjekao sa propelerom kad mi se odsarafila antena od "blagog" dodira sa podom.


Eh kad bi pasale od pive bilo bi idealno, njih skupim hrpu  :P


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3575
Dobar " arsenal " i kolko od tih antena koristis
I koja je najbolja ??

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3576
Da. Mislim da ih imam dosta za sad  8) .

Prve koje sam nabavio bile su prve 4. Onda sam si kupio 7. (usmjerenu) i njih sam koristio do danas. Sve relativno jeftine antene..

Prekljucer su mi dosle 5., 6. (ImmersionRC) i 8. (Axial Mode Helical RHCP Antenna). Nadam se da su se pare isplatile i da ce mi to biti novi favoriti.

Tako da racunam na to da prve 4 ispadaju iz igre i da cu koristit samo jos zadnje 4. Ne sve u isto vrijeme ali po potrebi. Na moj diversity receiver idu 2.


Dali ima razlike i kolika je jos nemogu reci. Quad ce danas napokon ponovo poletit pa cu moci reci vise. :)


Eh da skoro sam zaboravio doljne dvije. Lijeva mi dolazi na transmitter a desnu sam stavio radi reklame i ne koristim je nikad. Ok nekad je zasarafim kao drugu antennu na diversity receiver al to samo radi zastite.









Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3577
Pa cuj za ove imersonice sam cuo samo jako dobra iskustva a kolko znam tim croatia ih koristi  a tamo je sve super

I kolko su ti te stock antene imale dometa ?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3578
tesko za reci. nisam nikad tocno mjerio i kad sam letio sam uvijek blizu poda izmedju grmova, drveca i ostalog. mozda bi bilo vrijeme da napravim neki jednostavni test sa svim antenama i na otvorenom.


da da to je dobra ideja!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3579
nista specijalno ali pao je maiden nove mini pile po tmurnom jutru  ;D

korigirat pidove jos malo i spreman za gejt crashing  8)

www.youtube.com/watch?v=OMTLsyiRFyg

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3580
Dobar, znaci spreman za vikend  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3581
veceras jos malo korigiram, sutra maiden II a za vikend dolazim a vrecicom da kasnije pokupim dijelove  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3582
Ma super je ostavi tako (Kreso ne budi lud nek mu se klima :) sporije ce letjet)

negoooooo... sad malo prijeđi na vrata...
jeste vidli da je metalac objavio dimenzije onih njihovih vrata ?
citiram:
Air Gate SIZE: 260cm(Width) X 140xm(Height) (FRAME 300cm X 150cm)

pa kroz to na rikverc prođem

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3583
a nasa su 200x130  ;D

rekao sam da vas treba u startu sje... da se naucimo provlacit  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3584
svi rade gateove.. morat cu si i ja napravit neke da mogu vjezbat za sljedeci sastanak! koliko su vasi veliki? a ironic vec odgovorio.


znaci najbolje da si napravim jos manje!  :P  mozda 150x100