Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029888 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3585
Dobio upit dali bi dosli na race u Austriji 19.06 pa sam im odgovorio kao da moram vidjeti zbog posla. Naravno da bi isao pa me zanima tko je jos zainteresiran da nas ide vise da podijelimo troskove puta, svi se mogu raceat, kotizacija je 30 eurica


http://www.aerialgpeurope.com/race





Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3586
Ja taj dan gibam na more tak da nemerem

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3587
paaaaaaaaaaaaaa, mozda bi cak i mogao  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3588
Za sudjelovanje na njihovom raceu u njemackoj potrebno je imati osiguranje "Haftpflichtversicherung". Sad neznam kak je za race u austriji. Uglavnom valjalo bi to razjasnit prije. Ne da odete tamo pa vam nedaju sudjelovati.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3590
O da, cistokrvni raceri itekako imaju buducnost!! Sve ono što smo nekad radili u igricama, pa onda MMO's online sada je nekako to preslo na totalno zivo ludilo gdje pilot riskira pravu opremu a skillovi dolaze pravim treningom I talentom haha

:)
InnovationMatters


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3592
stroj opet leti! mogu reci da su nove antene super! morat cu ih jos bolje testirat ali za sad sam odusevljen!

napravio sam si neka 2 vrlo jednostavna gatea sa kojima sam isto jako zadovoljan. dimenzije 130x110cm  8)   :P













Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3594
Kapije izgledaju ooooodlično....  :)

Mislim da su savršeno vidljive...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3595
Dobra su vrata, nista sad na iivadu i jurnjava


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3597
Evo nešto i od mene nakon 4-5 mjeseci neletenja,i sa novom mašinom. Konačno fin dan,sa normalnom,ne opasnom količinom vjetra. Uglavnom,sa karboncima sam prezadovoljan,imao sam nekoliko padova,za sad im ništa nije bilo. E,sad,koliko to nelomljenje propova trpe motori,pokazaće vrijeme. Da i još nešto,vrijeme leta mi se sa nekih 8:30 povećalo na 10 min,samo zahvaljujući 6 inch-propovima. Znači danas sam sa Gens Ace 3S,1550mAh baterijom,letio 10:08,do prvog piska lipo alarma.

http://www.youtube.com/watch?v=msmecOBb1ZE
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3598
Bravo ekipa tako treba, Gumi se provlaci gdje stigne , a vidim ti si slozio vrata. Ja sam se isto danas malo previse zaigrao , koja jurnjava i slupao tri motora, za poludit  8)




 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3599
Odlučio sam letiti polakše dok ne uhodam rutu. Pa sam malo bauljao po parkiću. I dalje, ono što me zariba su tanke grane koje vidim tek kad sam na 20 cm od njih. Moram ko Metalni postavit oznake za rutu i uzet fakin trimer i poštucat sve grane da imam čistu situaciju...
Malo sam video posložio po mjuzi da je lakše gledat, ipak su nam sve snimke iste!

https://www.youtube.com/watch?v=lWx7hvwqH0I