Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030010 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4050
Haha cudom bozjim nije nista nije miniju osim jednoga propa koji je udario po resetkama koje su bile u vodi .... jako sam se bojao za immerson jer je rentani ali ni kameri ni batki nicemu nista a doslovce je cijeli potonuo u vodu

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4052
E ovaj video je naprosto zakon. Ima jedno vrijeme kako sam bio gore i nisam se usudio letiti sa quadom... Puhalo je...
Lp,
Alex

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4053
sve ste duhove istjerali, bas mi zao kaj nisam bio s vama, aaaaaaaaa  ::)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4054
AAAAaaaaa,Ironic,svaka čast. Mislim da si čak i Kreši zadao domaći zadatak. Nego momci,imam problem. Sklopio sam novog minija: motori 2206 1950kv,frejm karbonski,onaj što baterija ide u njega,sa MyRCmart-a, ESC-ovi 12A isto sa MyRCmart-a,CC3D,sa ovim zadnjim firmverom. Problem: armiram ga,sačekam kalibraciju,i nakon poljetanja,nekih 5-10 sec kao da imam prekide,dali u ESC-u jednom,ili u upravljačkom signalu...?? Uglavnom,mini se kao trza nazad,kao da gubi snagu. I onda,kad to prođe,bateriju izletim bez ikakvih problema,bez i jedne jedine greške. Probavao sam da ga dovedem u tu istu situaciju,ne bi li ponovio. Ali ne. Nema šanse. Znači,sletim,poletim,ništa. I to isto mi se dešavalo na svih pet baterija koje sam potrošio. na njemu.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4055
A signal puca konstantno, cak mi u jednom trenu stanica rekla rssi low ??? Pa ti leti :D ma odlicno je bilo, slj put next level ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4057
Jazavac  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4058
Uh kakva lokacija, svaka čast dečki, kako vidite kud letite kad nestane signal  :D
Ili su uglavnom krači prekidi zbog refleksija?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4059
divljaci u sumi ;D

www.youtube.com/watch?v=JyWuxL49tzE

Predobar video i lokacija...samo si spor :-p

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4060
Letis na blef tamo gdje zapamtis putanju ;D jedan moj izlet iz hodnika ti je primjer kak je to kad ostanes totalno bez slike ;D sva sreca pa sam ga zarolao da ne roknem direkt sa buljom u stijenu :D

Stef, deda, pa ti si ziv ;D :D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4062
Super snimka Back, kako su ovako nabrijane boje jos vise spooky izgleda 8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4064
Bumo isli opet ;)
A boje su tak... ne da mi se to mijenjat stalno... kad su nabrijane onda paznja ode s kvalitete snimke ;))))) hehe
Al u dolasku je xiaomi pa ce sve ic level up sad skoro ;)