Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030154 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4455
nekaj sere citat učitavanje pa evo ovak....

@ NewLife ...  motori mi još nisu stigli, ali mislim da bi ubrzo trebali... otišli avionom iz kine prije 5 dana, tak veli tracking


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4457


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4459
Haha nisam siguran koji su kod njega ali mislim da je ta marka....sad bas tocno da su 1806 ne znam vjerojatno nisu nego jaci.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4460
Ma glavno da su tigrovi! Koji je sad bolji il najbolji nemam pojma. Ja sam htijeo nesto slicno sunnysky x2204 2300KV pa mi se taj ucinio ok. Gledao sam tigrove na jedom quadu od poznanika. Krsi ga vec nekoliko mjeseci i motori su mu kao da su jucer dosli iz tvornice. lezajevi imaju jos uvijek 0 igre!


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4462
Ej wolf sta ima na sjeveru. Ja imam Lumenier 2206-2000kv, ali to je rebrendirani tiger. Motori imaju dobrih i losih strana. Dobro je to sto imaju snage, lageri su mrak i zvuk im je opak. Lose je to sto nevole beton i asfalt. Odmah pucaju osovine i salice se savijaju. Tu su mi se pokazali bolji SS2204-2300kv , ali oni su malo slabiji i losiji lageri, ali sto sam im sve radio motori su vrhunac. Gazim ih stvarno dugo i jos rade. To su moji utisci, drugi pak imaju problema sa SS2204, tesko je sad reci. Meni su SS mrak


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4464
a po onom videu na youtubu o fejk sunnysky2204 lako ih je rezlikovati od originala....

ja sam svoje uzel na banggood i original su došli, usporedil ih baš po tom videu...
sad mi stiže još jedan set istih sa banggood-a pa bum videl dal su isto oriđiđi  :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4466
To te ja pitam, ovo je umjetnost, bravo Zed 8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4468
Ma kifla sam ti ja ucitelj, stari moj ovo je zakon, vidi se da si vozio 3D avione, a nema tu brzo, tu je spika sto sporije, jer je efektnije...  Budemo jednom u duetu ples oko dreva

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4469
Imas jaku silu u sebi Zedo ;D evo i moja ganjaona ce negdje kasno u noci biti onlajn ;D sutra pelamo juz stajl :P